Зростає попит на офісні приміщення бізнес-класу

У Києві змінюється попит на офісні приміщення. У вересні найбільшою популярністю користувалися офіси економ-класу. У жовтні частка економ-класу, як і раніше, залишалася найбільшою, але намітилася тенденція збільшення попиту на офіси бізнес-класу. Крім того, спостерігається зацікавленість в офісних приміщеннях відкритого типу, шоу-руми та сервіс-центри.

Експерти відзначають, що минулого місяця найбільшим попитом користувалися офіси, площею від 25 151 кв. м, розташовані переважно в центральних районах Києва. Середня ціна популярних офісних приміщень становила 16,6 доларів за кв. м (аналогічний показник вересня на 0,5% менше).

Що стосується параметрів вибору офісу, то для орендарів залишаються пріоритетними місцерозташування, функціональність, стан приміщення, а також площа і ціна.

Варто відзначити, що в деяких районах столиці відбулося зниження вартості оренди, оскільки очікували кілька місяців відповідних наймачів власники офісів охочіше поступалися в ціні. У районах Києва з гарною транспортною розв’язкою і біля нових станцій метро, вартість оренди офісних приміщень, навпаки, зросла.