ЗМІ: Мама Ксенії Собчак піднесла квартиру в якості подарунка на весілля дочки

Новоспечений чоловік Собчак актор Максим Віторган посміявся над новиною про дорогий подарунок від тещі Людмили Нарусової на весілля з Ксенією. Його дружина підтримала глузливе повідомлення в Twitter.

Головними ньюзмейкерами минулих вихідних стали Ксенія Собчак і Максим Віторган, які несподівано для всіх зв’язали себе узами шлюбу в таємниці від усіх. Залишаючи кіноклуб Гніт, де пройшов захід, батько Максима і мама Ксенії – Емануїл Віторган і Людмила Нарусова – із задоволенням відповіли на питання журналістів. Так, деякі видання стверджують, що новоспечена теща Віторгана подарувала їм з Собчак квартиру в Москві, щоб вони змогли вити своє родинне гніздо на новому місці. Але, схоже, самі подружжя нічого про це не знають.

“Чорт! ЗМІ пишуть, що Нарусова Людмила Борисівна подарувала нам на весілля квартиру, але не пишуть де вона і який метраж! Не можемо знайти, хвилюємося! Допоможіть нам, ЗМІ”, – написав Максим Витоган у своєму Twitter, а його небагатослівна дружина продублювала це повідомлення в свій мікроблог. Схоже, таким чином пара натякнула, що інформація про дорогий подарунок є недостовірною.

Нагадаємо, 1 лютого Ксенія Собчак зробила несподіваний для шанувальників вчинок. Поки суспільство віщувало телеведучої безбрачную долю, вона вийшла заміж за актора Максима Віторгана.

Нагадаємо, як писав портал Kanzas.ua Ксенія собчак володіє найдорожчою квартирою в Санкт-Петербурзі, яка входить в ТОП-5 найдорожчої нерухомості російських зірок.