Житловий комплекс «Зелена тераса» введений в експлуатацію

«Зелена тераса» – сучасний житловий комплекс, зведений у кращих архітектурних традиціях, розташований в зеленій зоні центральної частині Львова – поєднує прагнення людини до домашнього спокою та затишку з комфортним проживанням і технологічними інноваціями.

Найкращі будівельні матеріали, зручне місце розташування (вул. Кубанська, 8), продумане планування приміщень і вбудоване технічне обладнання (система «розумний будинок») – роблять придбання житла в «Зеленій терасі» вигідним капіталовкладенням у власне майбутнє.

Поруч з будинком розташовані: Львівська національна академія мистецтв, спортивний комплекс, басейн «Динамо», стадіон «Україна», міні-зоопарк, Стрийський і Снопківський парки, кафе, бари, ресторани, торговельні центри і супермаркети. І все це в 15 хвилинах пішої прогулянки від центру міста!

Різноманітність планувальних рішень дозволить кожному покупцеві вибрати варіанти від двокімнатних квартир до просторих дворівневих апартаментів. Площа квартир варіюється 76,0 кв. м до 684,0 кв. м.

У підземній частині будинку розташований дворівневий паркінг, розрахований на 51 автомісць. На території житлового комплексу передбачені наземні гостьові автостоянки. Прилегла зелена територія впорядкована і ретельно охороняється: по периметру встановлені цифрові системи відеоспостереження, цілодобово працює служба охорони.

Вигідні умови придбання квартир у Житловому комплексі «Зелена тераса» роблять бажаний домашній затишок ще доступніше.

Будинок введений в експлуатацію.

Поспішайте стати власником нерухомості в «Зеленій терасі» в числі перших і отримайте можливість придбати житло за акційних умовах.