Житловий комплекс «Центральний» преобразився: благоустрій завершено

«Будівельний Альянс Донбасу» – забудовник ЖК «Центральний» поряд з будівництвом будинку №1 провів роботи по благоустрою та озелененню комплексу.

З настанням теплої погоди, у другій половині квітня «САД» реалізував другий етап благоустрою комплексу. В першу чергу це стосувалося поверхні підземного паркінгу, яка утворює внутрішній двір житлового комплексу «Центральний». Восени тут було висаджено понад 1000 дерев і чагарників – клени, калина, горобина, слива, сумах, бузок, барбарис, спірея, ялівець. До весни 2012 року, після здачі в експлуатацію другої черги паркінгу, територія двору – а це близько 9 000 кв. м. – прийняла завершений вигляд. Згідно з проектом, будівельники додатково висадили 100 кущів спіреї та 30 – ялівцю, 50 кущів вигелы, а також всі зелені зони засіяли травою (1 500 кв. м.) і прикрасили саджанців троянд (340 кущів). До дитячих ігрових і спортивних комплексів, якими двір був укомплектований раніше, додалися 13 лавок на алейках «дорослого» сектора.

Одночасно служба благоустрою комплексу займалася плановим озелененням прибудинкових територій. В даний час в ЖК «Центральний» заселені п’ять житлових будинків, в кожному з яких була облагороджена вхідна група. З метою підтримання порядку в «зеленому господарстві «Центрального» штат експлуатуючої компанії поповнився двома садівниками.

Також навесні «САД» наростив темпи будівництва шостого за рахунком будинку ЖК «Центральний». Нагадаємо, що зведення будівлі почалося в листопаді 2011 року. Сьогодні на рівні 13-го поверху ведуться роботи з моноліту, на рівні 9-го – по заповненню прорізів зовнішніх стін цеглою. Згідно з графіком, влітку 2012 року моноліт будівлі буде повністю завершено, а до кінця року «САД» планує завершити загально-будівельні роботи.