Житловий комплекс «Престиж Хол»: достатньо самого кращого!


Перша черга найкращого житлового комплексу столиці України готова прийняти мешканців. ЖК «Престиж Хол» відзначив новосілля грандіозною церемонією відкриття, ще раз підтвердивши створений ним новий стандарт якості життя в стилі «преміум»

Як новосілля відзначиш, так і будеш жити! Тим більше, що жити в цьому комплексі будуть ті, для кого не існує компромісів – вони згодні тільки на найкраще.

У самому серці Києва, на перетині вулиць Анрі Барбюса та Патріса Лумумби, виросла перша черга житлового комплексу, дарує відчуття оази посеред вируючого життя мегаполісу. З усіх боків його оточує яскраве і красиве життя великого міста, але вона не турбує своєю суєтністю, а радує око, заглядаючи барвистими краєвидами в панорамні вікна ЖК «Престиж Хол». Респектабельність району, найвища якість житла, статусні сусіди, розвинена інфраструктура – це маленький всесвіт щастя і комфорту забезпечує всі атрибути успішності і є показником достатку і успішності його мешканців.

Доказом стала грандіозна барбекю-вечірка на честь новосілля, яка зібрала не тільки щасливих власників квартир в ЖК «Престиж Хол», але і їх потенційних власників – ділову та бізнес-еліту країни.

Головним подарунком для них стало відкриття продажів 3-ї черги комплексу та анонсування спеціальної програми захисту інвестицій в житло. Віце-президент з продажів ЖК «Престиж Хол» Владислав Мішук підкреслив, що механізм купівлі нерухомості через акредитив, розроблений у партнерстві з найбільшим українським банком «ПриватБанк», є абсолютно новим видом гарантії надійності вкладень для покупця. Адже покупець передає гроші не забудовнику, а розміщує їх на спеціальному акредитивному рахунку в банку, де вони будуть перебувати до тих пір, поки об’єкт не буде зданий в експлуатацію. У разі невиконання девелоперської компанією

своїх зобов’язань, банк поверне інвестору гроші з нарахованими відсотками – 11,5% річних в доларах або євро. І така форма розрахунку вигідна усім учасникам програми, бо умови дотримання строків будівництва стимулюють забудовника якомога швидше завершити об’єкт вчасно здати його в експлуатацію. А покупець отримує не тільки впевненість у збереженні своїх коштів, але і гарантію того, що будинок буде побудований в обумовлений термін.

Одним із значущих подій церемонії стала презентація головного призу акції «Купи квартиру – виграй авто!», офіційним партнером якого стала компанія ” Ауді Центр ВІПОС. І це не випадково, адже ЖК «Престиж Хол» і знаменитий автомобільний бренд об’єднують схожі цінності – прагнення до максимального задоволення запитів споживача, а також використання тільки самих передових матеріалів та технологій. Згідно з умовами акції кожен покупець квартири в ЖК «Престиж Хол» у період з 31 травня по 31 серпня 2011 року бере участь у розіграші автомобіля Audi А1, який відбудеться у вересні.

Але і на цьому приємні сюрпризи не закінчилися. Гості насолоджувалися емоційним виступом струнного квартету Asturia, чечіткою героїв рекламної кампанії – Шерлока Холмса і доктора Ватсона, запальним бармен-шоу і віртуозною грою на кришталевих келихах учасника шоу «Україна має талант». Пісочна анімація занурила глядачів в історію будівництва комплексу, а виступ групи «Арктика» додала нотку підбадьорливої свіжості в теплу атмосферу вечора.

Чудова вечірка open air була наповнена не тільки неформальним спілкуванням, ароматним димом ексклюзивних сигар і вишуканими ароматами страв барбекю-меню, але і пропонувала всім бажаючим удосконалити свої навички у майстер-класах з фен-шуй, флористики і декору інтер’єрів. Тим же, хто довіряє організацію свого життєвого простору тільки професіоналам, допоможе дисконтна програма від студії «Арт Канзас», про старт якої оголосив її керівник Сергій Мінц. У кваліфікації її майстрів можна було особисто переконатися в демонстраційній квартирі. Відвідавши шоу-рум, мешканці змогли не тільки помилуватися розкішним інтер’єром трикімнатної квартири, але і переконатися в якості будівництва і застосовуваних матеріалів.

Голова Печерської адміністрації Тамара Пугач і заступник керівника ТОВ «А. В. С.» Віктор Гусаков перерізали символічну червону стрічку, а представник сімейства котячих – чарівний тигреня першим увійшов на щастя в новий будинок.

І дім цей вдався на славу! Перша черга комплексу – дві секції 17 і 20-ти поверхів з 126 квартирами мають загальну площу понад 16 тисяч кв. м. Аристократичну стриманість будинків підкреслюють вишукане поєднання кольорів в обробці фасадів і панорамне скління. А поруч, згідно з чітким графіком, вже ростуть нові секції 2-ї і 3-ї черги комплексу, зводяться просторі паркінги і прокладаються інженерні комунікації, розраховані на обслуговування всього комплексу. «Ми докладемо всі сили для того, щоб інші черги нашого житлового комплексу було завершено у заплановані терміни», – запевнив комерційний директор компанії забудовника ЗАТ «Аеробуд» Олександр Бондарець. І найвищі стандарти якості вже реалізованої першої черги об’єкта – від архітектурної концепції та планувальних рішень до якості опоряджувальних робіт і благоустрою території – не дозволяють в цьому сумніватися. Адже квартира в «Престиж Хол» – це матеріалізована мрія про будинок, де пройдуть найщасливіші роки вашого життя!

Наталія Кір’янова

www.PrestigeHall.com.ua