Житловий комплекс Obolon Residences – життя, яка надихає

Dragon-Ukrainian Properties & Development plc, найбільший інвестиційний фонд нерухомості в Україні, оголосив про свій новий проект в Києві – житловому комплексі Obolon Residences.

Вперше в столиці з’явиться житловий комплекс, де унікальну, розкішну архітектуру доповнюють безпрецедентний комплекс послуг і ексклюзивна інфраструктура для жителів.

Відповідаючи найвищим вимогам сучасного динамічного життя киян, для жителів Obolon Residences передбачений висококласний консьєрж-сервіс: послуги покоївки, прання, сушіння і хімчистка, ремонт взуття та одягу, прокат автомобілів, бронювання ресторанів, організація доставки та інформаційна підтримка. Мешканці комплексу також будуть мати можливість скористатися сучасним фітнес-центром, конференц-залом, дитячою ігровою кімнатою, професійної пральні та сезонним садом на даху – і все це в комплексі.

Benoy, один з провідних світових архітектурних бюро, створило образ цього неповторного житлового комплексу, надихаючись знаковими проектами Нью-Йорка і Лондона. Девелопером проекту виступає міжнародний інвестиційний фонд Dragon-Ukrainian Properties & Development plc, акції якого котируються на Лондонській фондовій біржі, а обсяг інвестицій в Україну становить близько $300 млн.

Житловий комплекс розташований за адресою пр-кт. Оболонський, 26, в безпосередній близькості від станції метро «Мінська», і має зручне транспортне сполучення з іншими районами міста.

Загальна площа проекту Obolon Residences перевищує 67 000 кв. м і складається переважно з житлових приміщень. Комплекс має три секції, будівництво яких буде проходити поетапно. Всі секції об’єднані масштабним загальним подіумом, де розмістяться кілька ресторанів і магазини, в той час як другий поверх кожної будівлі виділено під сучасні офісні приміщення.

Всього в житловому комплексі представлено 378 квартир з різноманітними плануваннями, включаючи пентхауси з панорамними вікнами «в підлогу» і чудовими терасами, з яких відкривається чудовий вид на місто.
Екстер’єри та інтер’єри будівлі продумані до деталей з метою домогтися максимальної функціональності і елегантності. Розкішне лобі, оброблене чудовим італійським мармуром з використанням неповторних аксесуарів з натурального дерева і обставлене ексклюзивними меблями – справжній витвір мистецтва.
На площі, де розташований комплекс, передбачений ландшафтний дизайн з кількома зеленими зонами і приголомшливим вертикальним садом з декоративними водоспадами, а також зонами відпочинку з затишними альтанками в Середземноморському стилі, стильним декоративним освітленням і скульптурою у вигляді глобуса.

Окремо варто відзначити унікальний повітряний оазис – сезонний сад на даху, доступ до якого будуть мати всі мешканці Obolon Residences. У щасливчиків, які живуть в дворівневих пентхаусах, будуть приватні зони саду з окремим виходом з другого поверху апартаментів.

Кріс Камціос, керуючий директор Dragon Capital Partners, прокоментував: «На сьогодні вже завершені всі підготовчі роботи і зведено 11 рівнів Секції 1 – 9 поверхів і 2 рівня паркінгу. Створюючи цей об’єкт, ми прагнемо об’єднати кращі світові тенденції в будівництві житлових комплексів і співпрацюємо з кращими фахівцями. Наше головне завдання – створити проект, аналогів якому немає в Києві, де найвимогливіші кияни зможуть відчути такий же рівень комфорту як в кращих житлових комплексах світових столиць».