Житла введеного в експлуатацію вдень з вогнем не знайдеш

Обсяги введення житлових об’єктів в експлуатацію на Закарпатті майже на 40% зменшилися.

За даними статистики, за перше півріччя 2011 року в Закарпатській області введено в експлуатацію більше 85 тис. кв. м житла, що майже на 40% менше ніж за такий же період 2010 року.

Так, у містах ввели в експлуатацію трохи більше 44 тис. м. кв., в селах – майже 41 тис. м. кв. житла. При цьому питома вага введеного в селах і селищах житла залишився на рівні 2010 року, однак обсяги будівництва, як у містах, так і у сільській місцевості порівняно з 1 півріччям минулого року зменшилися в середньому на 38%. Майже 95% від загальної кількості введеного в експлуатацію житла, припадає на одноквартирні будинки. Кількість, що залишилася припадає на будинки з двома та більше квартирами.

Слід зазначити, що з січня 2011 року за рахунок держбюджету в області не було введено в експлуатацію жодної квартири.

Середній розмір квартир, введених в експлуатацію з січня по червень 2011 року становить 186,8 м. кв. При цьому в місті, порівняно з сільською місцевістю, квартири в середньому менше на 2,5 %. Важливо також відзначити, що 1/3 від всієї кількості побудованих в цей період квартир п’ятикімнатні, половина – трьох – і чотирикімнатні, решта – одно – і двокімнатні квартири.