ЖК «Зелений острів-2» користується популярністю серед інвесторів

Почалася наприкінці березня продаж квартир у житловому комплексі «Зелений острів-2» викликала інтерес серед фахівців ринку та потенційних інвесторів. Такої популярності сприяла активна рекламна кампанія, спрямована на просування стандарту «комфорт-клас», презентація «Зеленого острова-2» на міжнародному форумі новітніх будівельних матеріалів і технологій InterBudExpo-2013, виважена цінова політика, а також репутація компанії ПБГ «Ковальська», як самого надійного забудовника столиці.

Так, перший покупець квартири в «Зеленому острові-2», який вже має досвід проживання в новобудовах від «Ковальської», відзначив високу якість будівельних і оздоблювальних матеріалів, використовуваних для нового ЖК, рівень виконуваних робіт і експлуатації готового житла. А довіра до компанії-забудовнику, що виконує зобов’язання по здачі квартир в термін, і було тим вирішальним чинником, який привів його у відділ продажів першим. Керівник відділу продажів Андрій Радченко привітав майбутніх новоселів з покупкою, вручивши подарунки від компанії.

Додамо, що при покупці квартири в ЖК «Зелений острів-2», перший покупець, скориставшись умовами діючої акції, отримав знижку в подвійному розмірі. Крім того, інші покупці до 31.05.2013 року мають можливість отримати знижку до 10% від вартості квартири.

У планах ПБГ «Ковальська» – реалізація всіх 944 квартир до моменту заселення, що за прогнозами фахівців припадає на весну 2015 року. Такі амбітні плани підтверджуються досягненнями минулих періодів. Зокрема – реалізація РК по вул. Чавдар, 1 і першої черги ЖК «Зелений острів», у яких на момент, близький до заселення, у продажу залишалося менше 10 квартир.

Завершення будівництва ЖК «Зелений острів-2» ПБГ «Ковальська» планує на IV квартал 2014 року.