ЖК «Воздвиженка» завершує будівництво 1-ї черги: два будинки вже здані

Здача 1-ї черги планується на жовтень цього року.

На початку липня в мікрорайоні «Воздвиженка» здані в експлуатацію, і відкриті для потенційних господарів два нових п’ятиповерхових будинки. Обидва будинки знаходяться на вулиці Кожум’яцької – № 14Д і 14В-14Г. Будівлі зведені у стилі київського необароко. Як весь мікрорайон, вони строго витримані в загальній стилістиці Воздвиженки – міський проектувальної манері другої половини ХІХ ст.

У будинку № 14Д знаходяться чотири трикімнатні квартири площею 120-130 кв. м. В сусідньому новому будинку, 14В/14Г – вісім квартир такого ж метражу. Ці апартаменти, як всі житлові приміщення на Воздвиженці, відрізняються зручною і сучасним плануванням. Вікна всіх квартир виходять на Кожум’яцьку, так і на мальовничий схил урочища Гончарі-Кожум’яки, в якому розташувався мікрорайон.

«Особливість вулиці Кожум’яцької в її ландшафтному розташуванні. Адже це одна з небагатьох вулиць Києва, що зберегла свою планування з часів середньовіччя. Ми впевнені, що її тиша, зелені схили і близькість до центру міста завоюють серця майбутніх мешканців», – зазначає Павло Долженко, керівник напряму нерухомості компанії-інвестора будівництва DCH Investment Management.

Традиційно на перших поверхах обох будинків розташовані офісні приміщення, в яких розмістять свої офіси фінансові компанії, а можливо галереї, магазини.

Забудовник – трест «Київміськбуд-1» ім. М. П. Загороднього – передбачає, що всі роботи з оздоблення та благоустрою першої черги мікрорайону «Воздвиженка» будуть закінчені восени 2012 року.

«Всі роботи з першої черги «Воздвиженки» закінчується в кінці вересня. Все повністю буде завершено під ключ. Це близько 120 тис. кв. м житлової та нежитлової нерухомості», – повідомив голова правління компанії Олексій Полетуха.

Згідно з повідомленням, вартість 1 кв. м житла в цих будинках становить $3,5 тис.

Раніше А. Полетуха оцінював інвестиції в першу чергу мікрорайону «Воздвиженка» орієнтовно в $100 млн.

«Воздвиженка» – елітний житловий мікрорайон, розташований в історичному центрі Києва, між Андріївським спуском і вулицею Верхній Вал. Будівництво мікрорайону розпочато у 2002 р.

Для довідки: трест «Київміськбуд-1 ім.Загороднього» виступає замовником проекту, а також співінвестором разом з DCH Investment Management.