ЖК «Престиж Хол» ввів в експлуатацію 2 чергу

19 березня 2012 року, Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю р. в Києві був виданий сертифікат про готовність до експлуатації другого пускового комплексу «Престиж Хол».

Цей документ підтверджує готовність 8 секції комплексу та дає замовнику об’єкта будівництва – ТОВ «А. В. С.» – підстави для оформлення прав власності на житло.

Другий пусковий комплекс ЖК «Престиж Хол» складається з окремо стоїть 25-поверхової секції і має загальну площу 22 136,7 кв. м. Житлова площа будинку – 8 065,5 кв. м, а кількість квартир становить 151. У проекті другої черги будівництва передбачені вбудовані і прибудовані приміщення площею 3 576,9 кв. м, а також теплопункт, насосна станція, насосна для пожежогасіння та приміщення для обслуговування житла.

Нагадаємо, що перша черга комплексу була введена в експлуатацію в березні 2011 року. В даний час девелопер проекту продовжує будівництво третьої черги комплексу, що включає 22-поверхову і 25-поверховий секції.

Керуюча компанія ТОВ «А. В. С.», генпроектувальник ТОВ «АМА» і генпідрядник «Аеробуд» вітають власників нерухомості другої черги ЖК «Престиж Хол» з введенням в експлуатацію!