ЖК «Park Stone» ввів в експлуатацію першу чергу будівництва

Житловий комплекс «Park Stone» (Київ, Оболонь) ввів в експлуатацію першу і другу секції (першу черга будівництва) житлового будинку за адресою проспект Героїв Сталінграда, 2-б. Відповідний сертифікат був виданий забудовнику комплексу ПП «Метал-Сервіс» Державною архітектурно-будівельною інспекцією України 13 серпня 2013 року.

Загальна площа введених в експлуатацію квартир склала 10519,3 кв. м, житлова площа – 5061,2 кв. м. В першій черзі буде 166 квартир, з них 66 однокімнатних, 99 двокімнатні та один п’ятикімнатний пентхаус площею 222,8 кв. м. Перша секція зведена на 18 поверхів, друга – на 22 поверхи. Площа вбудованих приміщень – 1264,6 кв. м. Згідно з Актом готовності об’єкта в експлуатацію, вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію, склала 165,6512 млн. грн.

Як повідомив начальник відділу продажів ЖК «Park Stone» Дмитро Шостя, з моменту введення в експлуатацію юридичний відділ ПП «Метал-Сервіс» та співробітники відділу продажів будуть проводити прийом інвесторів для дострокового погашення облігацій і обміну їх на квадратні метри у придбаних квартирах. «Протягом місяця ми плануємо видати на руки ключі всім покупцям», – зазначив Д. Шостя.

Він також додав, що після введення в експлуатацію перших двох секцій комплексу, цінова політика буде переглянута. «Планується, що ціна готових квартир буде на 10-15% вище, ніж при інвестуванні на стадії будівництва», – додав начальник відділу продажів.

За його словами, вже до кінця року ПП «Метал-Сервіс» планує ввести в експлуатацію третю секцію комплексу, а з Нового року почнуться продажі квартир в 4-й і 5-ї секції, готовність яких планується на кінець 2014 року. Повністю весь комплекс планується побудувати і ввести в експлуатацію у другому кварталі 2015 року.