ЖК «Park Stone» готується до здачі 1-2 секцій

ЖК «Park Stone» почала процес введення в експлуатацію 1-ї і 2-ї секцій будівлі. Технологічно приміщення житлового комплексу вже готові до фінального тестування інженерних мереж, яке передуватиме передачі квартир їх новим власникам.

Процес введення в експлуатацію буде складатися з декількох етапів. Спочатку адміністрація РК подасть до органів державної архітектурно-будівельної інспекції заяву про прийняття об’єкта в експлуатацію та видачі відповідного сертифіката, а також акт про готовність об’єкта. Потім інспекція проводить перевірку будівлі і протягом десяти днів видає сертифікат про відповідність черги будівництва всім нормам і вимогам законодавства. Таким чином, терміни отримання власниками на руки документів про право власності на квартири тепер залежать винятково від тривалості бюрократичних процедур.

Після завершення процесу введення в експлуатацію 1-2 секцій, вони будуть фізично «відсічені» від зони триваючого будівництва (паркан, під’їзні шляхи, рух вантажного транспорту буде організовано в об’їзд двору) і будуть функціонувати автономно. Таким чином, забудовник піклується про комфорт мешканців перших секцій, для яких незручності від триваючого будівництва будуть мінімізовані.