ЖК «Бульвар Фонтанів» знову визнаний кращим житловим комплексом

4 березня 2013 року в залі засідань Міністерства регіонального будівництва при АФНУ, Комітету ВРУ з питань будівництва, Конфедерації будівельників України, Земельного союзу України та компанії «Реалекспо» пройшов Форум з міської та заміської нерухомості, в рамках якого оголосили переможців четвертого всеукраїнського незалежного конкурсу житлової нерухомості «Житло 2013».

Компанії City 1 Development і UDP представили на суд експертного журі житловий комплекс «Бульвар Фонтанів», розташований в Печерському районі Києва.

За підсумками голосування «Бульвар Фонтанів» отримав гран-прі конкурсу і був визнаний «Кращим житловим комплексом України 2013 року», а також здобув перемогу в Національній премії «Народне визнання в галузі будівництва», що проводиться порталом www.zagorodna.com у номінації «Краща новобудова еліт класу».

«Бульвар Фонтанів» виправдано отримав високі бали з боку експертного журі конкурсу, оскільки в цьому комплексі ми втілили всі побажання наших клієнтів і зробили його максимально зручним і комфортним для проживання, – зазначила керівник центру продажів ЖК «Бульвар Фонтанів» Світлана Касамара. – Визнання з боку експертів ринку нерухомості – підтвердження якості, правильності концепції, наповнення і розвиненості інфраструктури реалізованого нами комплексу».

Варто відзначити, що це не перша нагорода житлового комплексу. Раніше «Бульвар Фонтанів» був визнаний «найсучаснішим РК Києва» за результатами голосування премії City AWARDS 2012, а також ставав Кращим проектом житлового комплексу України 2012 року» в четвертому всеукраїнському конкурсі житлової нерухомості «Житло-2012».