ЖК «Бульвар Фонтанів» продав 25% квартир

Незважаючи на досить великий будівельний ринок України, якісні проекти житлових комплексів зустрічаються не так часто, як хотілося б. Звичайно, з кожним роком кількість їх зростає, однак грамотні проекти залишаються для національного ринку скоріше винятком, ніж правилом. ЖК «Бульвар Фонтанів», безумовно, є цим рідкісним винятком.

Як відомо, при плануванні практично будь-якого об’єкта необхідно звертати увагу на два основних фактори: місце розташування і концепція. Печерський район міста, де виросте новий комплекс, вважається найбільш престижним районом Києва, тому місце розташування даного РК вибрано дуже вдало.

Але, основним плюсом проекту є продумана концепція. Крім загального стилю майбутніх будівель, функціональної продуманості всіх елементів, ЖК «Бульвар Фонтанів» містить досить сильну емоційну складову. Напевно, саме тому менш ніж за місяць відділу продажів вдалося реалізувати 25% квартир у першої черги житлового комплексу, а це 35 квартир.

Потрібно відзначити, що цей результат не просто хороший, він практично нереальний для сьогоднішнього ринку. Як відомо, у середньому за місяць столичний житловий комплекс реалізує приблизно 4-5 квартир, і це в побудованих, введених в експлуатацію будинках, тоді як роботи над першою чергою «Бульвар Фонтанів» знаходяться на початковому етапі, тобто квартири продані практично на етапі котловану.

Такий успіх, природно, заснований на грамотній роботі відділу маркетингу, а також на якості продаваних квадратних метрів. Ще одним фактором, який вплинув на успіх проекту, є його відкритість (РК не буде огороджена парканом). Може здатися, що сучасна людина прагне відгородитися від зовнішнього світу, проте потрібно пам’ятати, що в ментальності українця є і бажання похвалитись, особливо якщо є чим.

Крім усього іншого, потрібно сказати, що на ЖК «Бульвар Фонтанів» покладено ще й соціальна роль, так як це місце стане доступним для усіх киян, які в будь-який момент зможуть насолодитися красою чотирьох унікальних фонтанів.

У планах інвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners інвестувати в будівництво першої черги багатофункціонального житлового комплексу преміум-класу «Бульвар Фонтанів» 220 млн. грн.