ЖК «Акварелі» приступає до будівництва IV черги і вводить в експлуатацію II чергу комплексу

В Житловому кварталі «Акварелі» спостерігається активне будівництво. У лютому цього року почали будівництво та продаж квартир IV черги, а ІІ черга комплексу повністю підготували до введення в експлуатацію.

Нова IV чергу складається з 5 секцій, поверховість будинків від 8 до 12 поверхів. Розташовуватися нові секції будуть симетрично III черги і продовжать пішохідну вулицю Променаду. Закінчення збудівництва та введення в експлуатацію заплановано на 1-й квартал 2013 року.

У IV черги запроектовано понад 20 типів планувальних рішень. Площа квартир, які представлені в новій черзі, від 31 до 145 квадратних метрів. Ви можете вибрати класичну планування або квартиру-студіо, дворівневу квартиру з мансардним поверхом або з просторою терасою. Також компанія-забудовник передбачила можливість перепланування обраної Вами квартири і готова надати різні варіанти дизайнерських рішень.

16 лютого 2012 року Інспекцією архітектурно-будівельного контролю Києво-Святошинського району була видана Декларація про готовність до експлуатації 2 черги житлового кварталу «Акварелі»».

У прес-центрі новобудови повідомляють, що інвестори II черги отримають ключі від своїх квартир 4 березня 2012 року, після чого усі бажаючі зможуть приступити до виконання ремонтних робіт. Протягом місяця будуть надані остаточні площі квартир та комерційних приміщень, згідно переобмерам Бюро технічної інвентаризації, також буде розпочато підготовку документів для оформлення права власності.