Заміські будинки не подорожчають

До кінця поточного року ціни на заміську нерухомість будуть стабільні.

Про це повідомила директор з розвитку бізнесу Knight Frank Kyiv Ярослава Чапко.

За її словами, до року ринок заміської нерухомості не буде підданий значним коливанням цін.

Зростаючий інтерес до інвестицій у земельні ділянки і побудовані будинки буде стимулювати девелоперів до висновку нових проектів, а також поступової продажу ділянок невеликими наділами.

Незважаючи на те, що ринок заміської нерухомості Києва має проекти різних класів, орієнтованих на різні категорії покупців, його подальший розвиток буде відбуватися в основному за рахунок сегмента доступного заміського житла.

Даний сегмент почав активно розвиватися в посткризовий період, у зв’язку з тим, що відповідав уподобанням основної маси споживачів. Очікується, що в середньостроковій перспективі саме проекти такого класу матимуть найбільший попит.

При цьому фахівці відзначають, що в 2012 р. основний попит на ринку заміської нерухомості Києва припадає на об’єкти економ-класу з невисокою вартістю домоволодіння.

За підсумками першого півріччя 2012 р. попит на будинки в сегменті економ класу змістився в бік ділянок площею 10-15 соток (для порівняння: у 2011 р. цей показник складав 8-10 соток). При цьому найбільш затребувані ділянки в проектах, мінімально віддалених від Києва.