Заходи безпеки при оренді житла

Сучасний ритм життя передбачає підвищену ступінь мобільності, що в свою чергу загрожує постійними змінами місця проживання.

Якщо вам з різних причин довелося похапцем змінити місце проживання, тоді необхідно вирішити одне головне питання – де оселитися, щоб не витратити всі свої заощадження відразу, наприклад, в готельному номері? На розум приходить тільки оренда житла. Однак під час пошуку житла і виникають деякі небезпеки.

Найчастіше велика ймовірність звернення до так званим «інформаційним агентствам», які дуже активно всюди себе рекламують. Найчастіше такі агентства промишляють діяльністю, яка не зможе принести користь потенційному орендарю, так як їх бази є вигаданими або застарілими. Такі агентства завжди беруть передоплату, яка не гарантує якісного надання послуг.

Такі агентства можуть надати адреси квартир, які були запозичені кілька років тому у цілком пристойних агентств, а, стало бути, в даний момент вони неактуальні, або ж можуть направити до господарів квартир, які ніколи й не думали про здачу своєї власності в оренду. Навіть, якщо ви підписали з подібним агентством який-небудь договір, отримати свої гроші назад не вдасться, оскільки інформації була вам надана, а от, наскільки корисною вона виявилося, це вже спірне питання.

Для того, щоб уникнути втрати часу і грошей, слід укладати договір лише з перевіреними агентствами, які попросять сплатити свої послуги тільки після фактичного завершення угоди. Вони спробують підібрати максимально зручний варіант, з урахуванням всіх ваших побажань.

Варто відзначити, що солідні компанії укладають досить-таки докладний договір оренди, який підписується для виключення зайвої відповідальності за оренду квартири. У договорі можуть бути прописані такі пункти як страховка від несподіваного підвищення орендної плати, косметичний ремонт, час оплати оренди, планове відвідування господарів, розписка про отримання грошових коштів. Тільки вибравши гідне агентство, ви анітрохи не пошкодуєте про витрачені на нього кошти.