Забудовники перебудовують котеджі в висотки

Тепер на території котеджних містечок з’являться висотки.

Близько десяти столичних забудовників, які займаються будівництвом домов саме такого типу, мають намір на території котеджних містечок зводити висотні будинки.

На їхню думку, будівництво багатоповерхівок тут продиктовано більш високою прибутковістю продажу квартир, ніж приватних будинків.

Варто відзначити, що в неофіційних розмовах забудовники розповідають, що прийняли таке рішення після консультацій зі своїми менеджерами і ріелторами. Ті констатируюют майже повна відсутність продажів будинків, які зводяться у складі котеджних містечок.

По-перше, ціна на котеджі значно вище вартості аналогічних споруд на «вторинці». По-друге, потенційні покупці бояться платити гроші до закінчення будівництва з-за багатьох скандалів, пов’язаних з невиконанням будівельних компаній своїх зобов’язань.

Буває, що навіть, якщо покупцям пропонують вже зведений будинок, то забудовники часто не виконують обіцянок щодо створення повноцінної інфраструктури містечка, за яку теж беруть гроші. У свою чергу, мешканці не хочуть чекати роками обіцяних магазинів, дитячих садків, шкіл, інженерних комунікаціях і повноцінних доріг.

У теж час, покупців, готових сьогодні заплатити за 1-, 2 – та 3-кімнатні квартири, набагато більше, ніж тих, хто може дозволити собі придбати будинок площею понад 300 «квадратів». Ці фактори зможуть зіграти на руку тим будівельним компаніям, які будуть будувати на території котеджних містечок багатоповерхові житлові будинки.