Забудовник ЖК «Печерський Квартал» видає свідоцтва на право власності на квартири

Покупці квартир в столичному ЖК «Печерський Квартал» по бул. Дружби народів, 14-16 отримують свідоцтва на право власності та ключі від квартир.

Три монолітні багатоповерхові секції I-ої черги комплексу – це більше 22 тисяч квадратних метрів житлової нерухомості і більше 4 тисяч комерційної були введені в експлуатацію девелоперською компанією «Трест «Південзахідтрансбуд» (ПЗТБ), після чого забудовник почав процедуру підключення всіх комунікацій до міських мереж, отримання адреси.

«На жаль, на ринку ще зустрічаються такі ситуації, коли будинок побудований, комунікації підведені, і начебто можна заселятися, але ключі забудовник не видає, юридичного оформлення нерухомості не відбувається», – розповів представник відділу продажів ЮЗТС Сергій Дягель.

Швидше за все, саме довірою покупця до забудовника і пояснюється той факт, що з 235 квартир I-ої черги вже продано 189, тобто більше 80%. В цілому ж, на стійкий попит на житло у престижному районі столиці впливає зручне розташування комплексу, вдалі планувальні рішення та цінову пропозицію, яка протягом останніх років є кращим на Печерську.

«Незважаючи на те, що в минулому році, після введення трьох секцій в експлуатацію відбулося повішення ціни на 10%, наша цінова пропозиція на Печерську все одно є самим цікавим: «первинка» від 16 900 грн за кв. м знаходить свого покупця. До того ж, у цьому, як і в інших комплексах ЮЗТС, покупці можуть придбати квартиру в кредит за програмою «Банку «Таврика», – зазначив Сергій Дягель.

Також, він повідомив про можливе підвищення ціни на квадратні метри на 7-10% вже з осені, беручи до уваги наявність повного пакету юридичних документів на квартири в комплексі, що зводить на «ні» всі ризики покупців, а також пожвавлення на ринку нерухомості в останні місяці.

Будівництво девелопером наступної, ІІ-ої черги «Печерського Кварталу» (3 і 4 секції) буде завершено у 2-й половині 2013 року. Одночасно з другою чергою буде введений і паркінг на 387 паркомісць. Загальна ж площа житлової частини комплексу складе 78 540 квадратних метрів.

Нагадаємо, що в найближчих планах девелопера – завершити будівництво ще одного великого житлово-офісного комплексу «Панорама на Печерську» по вул. Щорса, 44а.