Забудовник ЖК «PecherSKY» програв суд владі Києва

Прокуратура Києва через суд зобов’язала девелопера «Інтеграл-холдинг», яке будує житловий комплекс на бульварі Дружби Народів, виплатити $1,5 млн за пайового внеску.

Господарського суду Києва 15 травня зобов’язав девелоперську компанію «Інтеграл-холдинг» (Київ) виплатити Києву 12 млн гривень заборгованості за пайового внеску, який компанія зобов’язана була внести за отримання дозволу на будівництво офісно-житлового комплексу по вулиці Струтинського, 2.

Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

Дане рішення суд ухвалив за позовом прокуратури Києва, яка встановила, що «Інтеграл-холдинг», реалізувавши свій економічний та господарський інтерес щодо отримання дозволу на будівництво комплексу загальною площею понад 36 тис. кв. м, не виконала взяті на себе зобов’язання зі сплати пайового внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Нагадаємо, компанія «Інтеграл-холдинг» — товариство з обмеженою відповідальністю, основним напрямом діяльності компанії є інвестиційно-будівельна.

Компанія входить до складу KDD Group (Київ).

«Інтеграл-холдинг» є власником земельної ділянки, на якому здійснює будівництво житлового комплексу PecherSKY на бульварі Дружби Народів у Печерському районі Києва.

У липні 2004 року Київська міська рада передала «Інтеграл-холдинг» в оренду на 15 років земельну ділянку 0,51 га під будівництво офісно-житлового комплексу по вулиці Струтинського.