Забудовник ЖК «Ізумрудний» завершив продаж квартир

Девелоперська компанія «НЕСТ» (ПАТ «Нерухомість столиці») завершила продаж квартир в житловому комплексі бізнес-класу «Смарагдовий». Про це повідомив комерційний директор компанії «НЕСТ» Костянтин Браво.

Всього було продано 603 квартири загальною площею 63,2 тис. кв. м. Середня вартість квадратного метра в 2012 р. склала близько $2350.

«Враховуючи те, що будівництво житлового комплексу «Смарагдове» ми почали напередодні кризи, сьогодні подвійно приємно говорити про те, що комплекс повністю завершений і живе своїм життям. «Смарагдовий» – це другий великий житловий проект компанії «НЕСТ» і ми маємо намір продовжувати рухатися в напрямку розвитку проектів житлових комплексів бізнес-класу», – розповів Костянтин Браво.

Зараз компанія «НЕСТ» зосереджена на завершення будівництва та продажу квартир в житловому комплексі «Покровський Посад» на Подолі. Комплекс буде введений в експлуатацію в 2013 р. Вартість квадратного метра становить від $2500. Крім того, в даний момент здійснюється коригування проекту житлового комплексу бізнес-класу, який «НЕСТ» планує реалізовувати на Новопечерському провулку.