За скільки можна здати будинок на Новий рік?

У новорічні свята завжди є можливість підзаробити. Тим більше якщо у вас є будинок за містом, то ви запросто можете отримати істотний прибуток від здачі його в оренду.

Адже за те, що в звичайний день коштує 200-300 доларів в добу, 31 грудня можна сміливо просити 1000-1500 доларів. При цьому мінімальний термін складає 2 дні, а як правило, святкування тривають до 4-х діб.

Брокери розповідають, що ціна оренди заміського будинку залежить не тільки від місця положення і його мальовничості. Основні фактори, які впливають на ціну, це кількість спалень у будинку, наявність лазні або басейну. У середньому, компанія складається до 15-ти осіб, пропонують будинок за 2000 доларів за кілька діб. Так звані «літні будиночки» пропонуються дешевше — до 600 доларів. Все тому що найчастіше вони невеликі за розміром і їх складно обігрівати.

Власники заміських будинків також можуть заробити на приготуванні новорічного столу. Це ще плюс 250-500 грн. заробітку. Домовляючись з клієнтом, можна запропонувати за окрему плату і прибирання приміщення.

Як правило, клієнт оплачує і брокерські відсотки.