За рік пропозиція квартир на вторинному ринку Києва зросла на 25%

в 2012 році найбільше збільшилася кількість виставлених на продаж квартир у Дарницькому районі.

За підсумками 2012 року аналітики ІАП «Столична нерухомість» прийшли до висновку, що кількість представлених до продажу квартир на вторинному ринку столиці збільшилася на 25,4% і склала 17 тис. 806 квартир. Про це фахівці повідомили у підсумковому річному звіті.

«Обсяг пропозиції на вторинному ринку житла Києва в загальній площі і грошовому вираженні за рік збільшився відповідно на 28,4% і 21,3%», – відзначають вони. Структурний склад пропозиції квартир в цілому за рік не зазнав значних змін. З початку року зменшилася частка представлених до продажу квартир розташованих на Правому березі Києва.

Так, у грудні частка даного сегменту склала 39%, а на початку року – 41%. Збільшилася частка квартир в центрі Києва і на Лівому березі – по 1%. Зменшилася частка пропозиції трикімнатних квартир. У грудні частка даного сегменту склала 36%, а в січні було 37%. Збільшилася частка чотирикімнатних квартир на 1%. Частки пропозиції одно – і двокімнатних квартир залишилася без зміни. З січня 2012 року збільшилася частка представлених до продажу квартир у Дарницькому – на 3,4%, Шевченківському – на 0,7% і Печерському районах – на 0,5%. На 1% зменшилась частка квартир розташованих у Голосіївському, Деснянському та Солом’янському районах. В інших районах частка пропозиції змінилося від 0,2% до -0,9%.