За оренду приміщень в Києві митці і спортсмени будуть платити по мінімуму

Київська державна міська адміністрація підготувала проект рішення Київради, яке знижує орендну плату за користування муніципальними приміщеннями для спортивних закладів та членів національних творчих спілок.

Зараз документ знаходиться на розгляді депутатів і проходить процедуру узгоджень для винесення на найближчу сесію Київради.

Згідно з проектом рішення, орендна плата за 1 кв. м. площі для муніципальних приміщень менше 50 кв. м., які використовуються для розміщення творчих майстерень художників, скульпторів, народних майстрів, інших членів національних творчих спілок, складе всього 1 грн.

Якщо площа майстерні перевищує 50 кв. м, орендна плата буде становити 4% від орендної ставки (коефіцієнта, який зазначений у Положенні про оренду майна територіальної громади міста Києва).

Орендна плата за користування нерухомістю, яка використовується для розміщення фізкультурно-спортивних закладів, буде зафіксований на рівні 3% від орендної ставки.

«Ці зміни дозволяють створити належні умови для розвитку спорту і мистецтва в столиці», – вважає заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Нагадаємо, що столична влада пропонує спростити процедуру передачі в оренду невеликих муніципальних приміщень підприємцям.