За чотири місяці 2012 року інвестиції в Україні зросли на 30%

У першому кварталі 2012 р. зростання інвестицій в Україні склав близько 30%, в той час як у минулому році цей показник становив 22%.

Про це повідомив Президент України Віктор Янукович, виступаючи на Раді вітчизняних та іноземних інвесторів.

«Звичайно, нам хотілося б ще більше. Кількість інвестиційних проектів, які пропонуються, будуть постійно зростати. Зараз українські інвестори вкладають у різні інновації – за рахунок цього ми покращуємо конкурентоспроможність підприємств, зростає якість українських товарів, зберігається конкурентоспроможна ціна. Ми робимо все, щоб забезпечити підприємства якісною сировиною, особливо покращується переробка в металургійній галузі – поліпшуються показники. Наші інвестори почали вкладати кошти в екологію. Не менше 10% грошей закладаються для поліпшення ситуації з екологією. Я готовий разом з інвесторами, які працюють у гірничо-металургійному, хімічному комплексі, подивитися українське законодавство, яке стимулювало б вкладати кошти в екологію», – зазначив В. Янукович.

На сьогоднішній день вдалося вирішити всі проблеми з відшкодуванням ПДВ.

«Сьогодні вже немає черг тих, хто просить мене допомогти з ПДВ. Цю проблему ми вже вирішили. Там, де інвестори виконують існуючі критерії, проблем немає. Поліпшенню ситуації сприяло прийняття Податкового кодексу України», – підкреслив Президент.