З-за мільярдерів нерухомість у всьому світі дорожчає

Активність заможних гравців на світових ринках нерухомості була настільки інтенсивною,що за минулі сім років це призвело до подвоєння вартості житла.

Незважаючи на те, що по всьому світу вартість житла знизилася після 2007 року, і зміни цін були нестійкими, з 2009 року відбулося значне відновлення показників. Про це повідомляє портал Property Wire.

За словами Йоланде Барнес, директора з досліджень компанії Savills, активність мільярдерів на ринках нерухомості відображає добробут і економічний успіх певних регіонів і міст. А це означає, що міста країн з економікою, що розвивається, значно перевершили за показниками міста в країнах з розвиненою економікою, таких, як США, Японія, Австралія та Європа.

Тільки ринок елітного житла Лондона показав істотне зростання з 2005 року, який склав 107%. У той же час ринок елітної житлової нерухомості Нью-Йорка лише на 47% вище, ніж у 2005 році, а ринок Токіо на 8% вище, ніж у 2005 році.

Звіт компанії Savills показує, що найбільший зростання з 2005 року продемонстрували ринки Сінгапуру (232%) і Мумбаї (176%).