З початку року світові інвестиції в комерційну нерухомість становили $75 млрд.

Як повідомляє у своєму дослідженні компанія Jones Lang LaSalle, обсяг прямих інвестицій у світову комерційну нерухомість в I кварталі 2012 р. скоротився на 23% порівняно з таким же періодом минулого року і становив 75 млрд. дол.

Також у дослідженні зазначається, що, незважаючи на зберігається економічну невизначеність, світовий ринок нерухомості як і раніше залишається привабливим для капіталовкладень.

Наголошується, що за останній 2011 року обсяг прямих інвестицій в нерухомість був переглянутий і в підсумку результаті показник збільшився до 112 млрд. дол. До цього підрахунок становив 106,2 млрд. дол.

Як повідомляється, в IV кварталі 2011 року був відзначений найвищий рівень інвестактивності. Останній раз подібний рівень спостерігався у II кварталі 2008 року.

Експерти з Jones Lang LaSalle відзначають, що збільшення річних результатів посприяло прагнення інвесторів закінчити угоди в останньому кварталі року.

Крім того, загальний обсяг інвестицій за минулий рік також був переглянутий. За попередніми підрахунками, він збільшився до 418 млрд. дол. Експертів запевняють, що даний результат є четвертим за величиною річним показником за всю історію досліджень.