З чого почати ремонт квартири.

1-19-2018

З чого почати ремонт квартири.
Ми раді Вас привітати з вашим новим житлом і нічого страшного, що в ньому ще немає ремонту, дизайну і ви не знаєте до кого звернутися з ким порадитися. Перші думки у більшості людей після покупки квартири в “новобудові”(новобудовах) в нашому місті , майбутньої квартири після ремонту, який ви підтверджуєте обопільною підписом. Кошторис на виконання всіх видів робіт для повного ремонту та дизайну вашої квартири.(згідно затвердженого ескізу з великою точністю можна визначити всі “можливі” види робіт, їх обсяг для проведення ремонту) відповідно до цін або прайс листа. Вам надали міні-кошторису(сума міні-кошторисів = загальній сумі кошторисів і всього ремонту) на всі етапи ремонту. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ремонт квартир в харькове.
Визначено з якого етапу буде розпочато ремонт квартири, виданий завдаток(частина суми від міні-кошторису по даному етапу) на ремонт квартири. Тепер детальніше про етапи ремонту, для вашої зручності і ми вам радимо саме таку послідовність. Етап ремонту – Прокладка електротрас, розводка ел. кабелів, монтаж розеток, установка спец. скриньки(боксу) для підключення до автоматів. Прибирання приміщення(пропилососити, помити, протерти від пилу, вікна , двері, підлоги, якщо буде потрібно стіни), і підготовка для розстановки меблів і її розстановка. У той час, коли йде ремонт квартири, не можна забувати про вашу майбутню обстановці, дизайн приміщення, розташування меблів, своєчасно зробити замовлення меблів(у разі виготовлення меблів під замовлення), побутової техніки, записавши розміри ваших покупок(висота, довжина , ширина), це вам стане у нагоді при плануванні ремонту та дизайну квартири.
Якщо ви не впевнені в своїх силах, рекомендуємо звернутись до досвідчених знайомих або до спеціалістів. Це буде краще ніж декілька разів переробляти свої плмилки.