Європейці відмовляються жити в Україні під час Євро-2012

Європейські футбольні вболівальники не будуть орендувати нерухомість в Україні під час проведення чемпіонату з-за високих цін і низького рівня сервісу.

За словами голови нацради Ріелторської палати України Олександра Бондаренка, на матчі в нашу країну вони будуть літати чартерами.

На думку Бондаренка, очікуваної українським бізнесом прибутку на оренді нерухомості в 100-200% не буде. Максимум, на думку експерта, може бути +50% до звичайної вартості.

Експерт вважає, що сьогодні футбольні вболівальники не бачать Україну як країну для відвідування і туризму.

Бондаренко нагадав, що подібна ситуація склалася тоді, коли футбольні фанати літали на ігри з Іспанії в Португалію. У цій країні також переоцінили нерухоме майно.

Бондаренко також розповів, що столичні підприємці планували на час проведення Чемпіонату переобладнати свої офіси в хостели. Однак, потім, вони порахували, у скільки обійдеться їм вивезти офісні меблі, зробити генеральне прибирання, завезти нові меблі, а потім провести зворотний процес. Виявилося, що заробіток від такого «перетворення» виходить в нуль.

Між там, Бондаренко вважає, що змінити ставлення європейців до України можна стримавши свої апетити і показати лояльність.