Євро-2012 знизить попит на заміську нерухомість

Експерти прогнозують, що на час проведення Євро-2012 в Україні відбудеться зниження ділової активності, відповідно кількість угод на ринку котеджної нерухомості може значно зменшитися.

Про це повідомила керівник проекту “Наше містечко” Наталія Колокольцева.

За її словами, у другому кварталі цього року ніяких істотних змін не очікується. Проте залишається незрозумілим, як відіб’ється на продажах проведення міжнародного чемпіонату з футболу. Між тим, передбачається можливе зниження ділової активності, а відповідно і зменшення кількості угод. Подібну активність на ринку можна буде порівняти з серпнем, часом відпусток, коли проводиться мінімальна кількість угод купівлі-продажу, вважає Колокольцева.

За її словами, сьогодні тенденції на ринку заміської нерухомості в сегменті бізнес і економ мало чим відрізняються від торішніх. Як і раніше, покупця більше цікавлять невеликі і середні за площами будинку, а саме до 200 кв. м.

Колокольцева також підкреслила, що лише 15-20% покупок заміської нерухомості реалізовується з залученням банківських кредитів, але в теж час у покупців дуже популярно пропозицію розстрочки платежу.