Євпаторія на межі масштабної техногенної катастрофи

За словами депутата Євпаторійської міської ради Володимира Заскоки, місто знаходиться під загрозою страшної техногенної катастрофи.

Як стверджує депутат, серйозну небезпеку представляє газопровід, що проходить під міським ринком. За його словами, сам ринок, а також капітальні та тимчасові споруди були побудовані на трубопроводі середнього тиску, а це — грубе порушення технічних норм.

Заскока розповів, що у співробітників міськгазу немає доступу до газової магістралі для обстеження та виконання робіт. Між тим, магістралі вже 45 років, і ремонт їй вкрай необхідний. Якщо такий об’єкт вибухне, утворюється величезна воронка, яка змете з лиця землі все навколо на відстані півкілометра. Так як магістраль розташована у дуже розвиненому і жвавому районі, можна тільки собі уявити масштаб людських жертв.

Зазначимо, що власником ринку є підприємство ТОВ «Сервіс — XXII», яке в свій час отримала всі дозволи без всяких проблем. За словами Заскоки, засновниками цього підприємства є родичі євпаторійського мера Андрія Даниленка.