Яким повинен бути безпечний будинок?

Сьогодні покупці житлової нерухомості хочуть відчувати себе безпечно в своєму будинку. Як можна максимально захистити своє житло?

Зберігати все зароблене в грошах щонайменше безтурботно. Готівкові кошти швидко знецінюються внаслідок інфляції – нещодавно пройшов фінансова криза наочно продемонструвала незахищеність ринку перед форс-мажорними обставинами. Вільні активи найкраще вкладати в об’єкти з максимальної ліквідністю – оптимально для цілей інвестування підходить нерухомість. Предметом підвищеного попиту на даний час є котеджі, розташовані на віддалі від мегаполісів, їх несприятливої економічної обстановки, шуму і суєти.

Між тим, сам факт перебування людей у відокремлених будівлях пов’язаний з цілою низкою ризиків. Громадяни хочуть відчувати себе захищеними – комплексна сигналізація для будинку створює всі необхідні передумови для забезпечення належної безпеки мешканців котеджних селищ. Практика показує, що найбільш дієвими є саме технічні засоби, якими оснащується житловий будинок. Власники будинку укладають договір з охоронною фірмою, після чого як прибудинкова територія, так і внутрішні приміщення обладнуються засобами спостереження, сповіщення про несанкціоноване проникнення. У сукупності технічні пристосування і складають комплексну систему охорони житлового комплексу – у зловмисників не є ні одного шансу порушити межі приватної власності непоміченими.

Периметр котеджу оснащується відеокамерами з широким кутом огляду, інформація з яких безпосередньо потрапляє в єдиний диспетчерський пункт. Співробітник охоронного агентства постійно спостерігає за зміною ситуації на моніторах комп’ютера «картинка» представлена у високій якості. Як тільки на території охоронюваного об’єкта з’являються порушники, до дому негайно виїжджає група швидкого реагування.

Навіть якщо злочинцям і вдасться обдурити «видеостражей», їм навряд чи вдасться проникнути всередину будівлі. Комплексна пультова охорона передбачає встановлення в кімнатах котеджу датчиків, що реагують на звук, рух або задимлення. Сигнал про несанкціоноване проникнення миттєво надходить на диспетчерський пункт, так і власнику будинку.

У цілому ряді випадку жителі окремо розташованого будинку приймають рішення про встановлення охоронно-пожежної сигналізації. Мова ведеться про двох автономних сервісах, інтегрованих у єдиний комплекс.