Якщо твій сусід чиновник, значить і квартплата буде вище

В “елітних” багатоповерхівках київських чиновників удвічі підняли квартплату.

У Києві вдвічі зросли тарифи на обслуговування будинків і прибудинкових територій “кабмінівських” будинків, де живуть багато столичні чиновники. Мешканці, отримали “потяжелевшие” платіжки, збирають підписи збираються скаржитися Азарову, пишуть Вести.

Як повідомляється, вартість прибирання сходових клітин, підмітання доріжок та вивезення сміття зросла більш, ніж 30 будинках, що належать ДП “Укржитлосервис”. Мешканці цих багатоповерхівок незадоволені таким станом речей.

“Я отримала квитанцію про оплату і дуже здивувалася. Тепер нам доведеться платити на 240 грн більше. І це при тому, що будинок не новий, в під’їзді грибок, доріжка до парадного вся в ямах. А платити будемо, як за квартиру в новобудові”, – поскаржилася дружина співака Віктора Павліка Лариса, яка живе по вул. Флоренції, 1/11.

А мешканці будинку по вул. Срібнокільській, 20, де живе чимало чиновників, скаржаться на тріснуті стіни. “У нас будинок кабмінівський, тут живе багато чиновників Кабміну, АП. А стіни у будинку тріснули з-за сусіднього будівництва, довелося їх стягувати спеціальними металевими стяжками. Тріщини у мене в квартирі комунальники обіцяли закрити, але так і не виконали, я вже сам на свої заощадження робив, тому що в квартиру було страшно зайти. А тепер ось має на 77 грн більше платити”, — обурюється мешканець будинку Василь Бойко.

Разом з тим, в “Укржитлосервис” повідомляють, що нові тарифи – економічно обґрунтовані. “Ми розрахували економічно обґрунтовані тарифи, затвердили їх в управлінні цінової політики КМДА. У цих будинках давно не піднімалися розцінки. А якщо люди не хочуть платити, то нехай створюють ОСББ і самі вирішують, як їм бути”, — повідомив директор підприємства Микола Брэзло. У мерії кажуть, що підвищувати квартплату в інших будинках поки не збираються.