У відповідь на підвищення вимог квартиронаймачів, рантьє змушені оснащувати свої квартири побутовою технікою та ремонтувати їх.
Епоха клоповников за 500 доларів в місяць йде назавжди. На тлі стагнації орендних ставок зростають вимоги орендарів до якості квартир, пишуть у своїй статті «Економічні Вісті». Хрущовки втрачають свою популярність з кожним днем, а виграють від цього новобудови. Деякі з орендарів заради нового житла готові пожертвувати районом або однією кімнатою.
«Побажання до якості і стану квартир у сучасних орендарів постійно ростуть, і власники змушені враховувати це при позиціонуванні квартири на ринку оренди і в питанні ціноутворення на свій об’єкт»,— говорт генеральний директор агентства нерухомості «Благовіст» Ірина Луханіна.
Все частіше і частіше столичні рантьє змушені здійснювати закладену кризою традицію — освіжати ремонт перед здачею житла та/або докуповувати побутову техніку. У більшості випадків оновлення квартири відбувається за рахунок орендаря в рахунок майбутніх платежів.
Зниження ціни відбувається у разі тривалого терміну експозиції об’єкта: приблизно кожен місяць, поки об’єкт експонується на ринку, ціна його оренди падає на 5-10%.
Як раніше писали Dengi.ua сьогодні, за даними податкової, офіційно житло в оренду здають близько 50 тис. киян, неофіційна кількість – в десятки разів більше. За оцінками київської мерії дворічної давнини, в Києві проживало близько 1,5 млн. приїжджих змушені знімати житло.