Які особняки «відгрохали» російські зірки в провінції? ФОТО

Заміське житло у знаменитостей і раніше користувалося популярністю. А останнім часом багато зірок дійсно купують, будують, проектують собі вдома під Москвою, причому кожен намагається зробити свою резиденцію більше, багатше і незвичніше, ніж у сусіда.

Алла Пугачова

Малі Бережки. Ціна – близько 10 млн дол. Площа – близько 1 тис. кв. м. Шикарний особняк, в якому Алла Борисівна жила ще в бутність дружиною Філіпа Бедросовича, викликав заздрість оточуючих. Крім палацу на території є бунгало для гостей, гараж на 5 машин, тенісний корт і нещаслива банька, яку дуже хотів знести заступник голови Росприроднагляду Олег Мітволь.

Олег Газманов

Срібний Бор. Ціна – близько 5 млн дол. Свій будинок Газманов спроектував сам. В будинку є не тільки житлова зона, але і аудиостудия, репетиційна і власна оранжерея.

Олександр Цекало

Шульгино. Ціна – близько 8 млн дол. Площа – 2,5 тис. кв. м. Олександр Цекало здивував усіх сусідів, відбудувавши шикарний будинок в стилі хай-тек. Особняк Цекало жителі Шульгино називають самим стильним будинком в окрузі.

Андрій Макаревич

Павлово. Ціна – близько 1,5 млн дол. У свій час Макаревич придбав будинок в Подушкино у Леоніда Ярмольника – будували його за проектом дружини Леоніда Оксани Ярмольник, переробив будинок за своїм смаком, кілька кімнат виділив під персональний музей, але рубльовські пробки «драйвер» набридли, і він переїхав в котедж в Павлово.

Алсу

Внуково. Ціна без обробки – близько 5 млн дол. Площа – 4 тис. кв. м. Басейн, тенісний корт, гараж на 30 машин, приміщення для прислуги, галерея зі скляною стелею. Одна тільки обробка будинку обійшлася чоловікові співачки Яну Абрамову в 1 тис. євро за 1 кв. м.

Ірина Аллегрова

Ватутінки. Ціна – понад 3 млн дол. Ірина кілька років тому купила будинок у знаменитого композитора Оскара Фельцмана. Вона влаштувала глобальний ремонт, повністю переробила будівля, прилаштувала веранду, басейн і перетворила будинок композитора в шикарний особняк. Ірина Аллегрова каже, що завжди мріяла про великому будинку, і, коли її мрія збулася, вона продала квартиру в Москві і переїхала за місто. Але нещодавно Аллегрова впустила в раковину перстень-талісман з діамантами. Довелося розламати підлогу та стіну, щоб знайти пропажу.

Володимир Познер

Внуково. Ціна – близько 4 млн дол. Хоча будинок Володимира Познера був побудований відносно давно, на вартості його це негативно не позначається. Адже живе Володимир Познер в елітному селищі неподалік від керівників «Лукойлу». До того ж телевізійного гуру постійно обирали головою дачного товариства «Московський письменник».

Юрій Антонов

Грибово. Ціна – близько 10 млн дол. Площа – 1,2 тис. кв. м. Будинок Антонова схожий на аристократичну садибу: колони, балкони, альтанка, гостьовий будиночок. Коли йшло будівництво, Антонов запевняв усіх, що це буде найкращий особняк в Підмосков’ї, де він зможе відпочити від міського шуму в оточенні своїх численних домашніх вихованців.

Іван Ургант

Иславское. Ціна – близько 4 млн дол. В будинку шоумена є не тільки десяток кімнат, але і свій солярій, студія звукозапису, кімната-кінотеатр. Незважаючи на високий кам’яний паркан, не так давно на територію особняка залізли злодії. Правда, вкрали вони чомусь тільки порцеляновий сервіз на 12 персон.

Максим Галкін

Бруд. Ціна – близько 15 млн дол. без внутрішньої обробки. Площа – близько 3 тис. кв. м. В Грязі Галкін відбудував не просто будинок, а справжній замок: шість поверхів, литі мідні паркани, будинки для прислуги, обсерваторія, спортивний комплекс – все це дивує місцевих власників середньостатистичних дачок. До речі, в замку Галкіна передбачена і спальня для Алли Борисівни Пугачової.

Дана Борисова

Павлово. Ціна – близько 1 млн дол. Площа – 200 кв. м. Для купівлі будинку для себе і дочки Дани довелося взяти величезний кредит. З-за великих щомісячних виплат Дана ніяк не могла зробити ремонт в новому будинку – зарплати не вистачало. Про проблеми дівчини дізнався Віктор Батурин і з широкого барського плеча запропонував оплатити ремонт.

Олександр Малінін

Заміський будиночок Олександра Малініна в Підмосков’ї оцінюється в 190 мільйонів рублів. Тут все зроблено зі смаком, в єдиному стилі і загальній колірній гаммі. Такий об’єкт – зразок будинку для щасливого великого сімейства.