Як зробити ковану лавку

5-21-2019

Как сделать кованую лавочку
Виготовимо ковані лавочки будь-якої складності. Елегантні ковані лавки – незамінний і естетично привабливий елемент ландшафтного дизайну та приватного ділянки, і міського парку. Як приємно милуватися власним садом, сидячи на зручною і красивою лавочці. СТУДІЯ ХУДОЖНЬОЇ КОВКИ виготовляє ковані лавки і лавки будь-якої складності для прикраси ваших заміських ділянок і дач. Уявіть, наскільки зміниться дизайн вашої ділянки, коли на його території з’явитися вишукана кована красуня, разюче відрізняється від банальних дерев’яних лавок. Ковані лавки з кожним днем завойовують все більше популярності серед шанувальників самобутніх ландшафтних дизайнів.
Також хочемо порекомендувати почитати – Ковані лавки (50 фото): нота розкоші в ландшафтній симфонії http://art-room.od.ua/kovani-lavki-50-foto-nota-rozkoshi-v-landshaftnij-simfoniyi/
Невибагливість і довгий термін експлуатації виробу. Їм не страшні ні зимова холоднеча, ні спека літнього полудня, тому цілий рік кована лавка буде радувати око своїм елегантним виглядом. Це виріб не боїться вологи, адже на відміну від дерев’яних лавок, воно не почне підгнивати. Всі вироби виконуються СХК , обробляються антикорозійним покриттям і покриваються фарбою, яка не сприйнятлива до впливу ультрафіолетових променів, тому вони більш загартовані і надійні. Дерев’яні та кам’яні вироби вимагають трудомісткої установки, ковані лавочки достатньо просто поставити у вподобане місце. Крім того, тепер не треба робити дірки в доріжці клумбі, щоб встановити лавку. Металеві ковані лавочки стійкі самі по собі. При бажанні таку лавку легко перенести в інше місце. Тільки кованим лавках можна надати дивовижний дизайн, який вразить легкістю ажурного плетіння і хитромудрими металевими візерунками. Саме тому, якщо ви хочете створити у своєму саду романтичний затишний куточок, то без кованої лавки вам не обійтися. Ви приємно здивуєтеся, побачивши, як перетворюється ділянку, якщо його доповнити кованими лавками. Креативні, але економні фахівці в області ландшафтного дизайну помічають, що додати поетичності і романтики можна навіть звичайній дерев’яній лавці, якщо зробити їй невеликий «тюнінг» у вигляді кованих елементів.
Перш ніж зробити замовлення, вивчіть ковані лавки і лавки, фото яких представлені на сторінках сайту студії. Серед представлених варіантів може виявитися і лавочка вашої мрії. Якщо ж ковані лавки на зазначених фото дотягують до висоти ваших бажань, то ви самі можете стати дизайнером власного виробу. Обговоріть своє бачення з нашим дизайнером і намалюйте ескіз вашого шедевра. Крім того, наші ковалі зможуть викувати і ковані елементи на лавку навіть за вашими власними ескізами. Уявіть, скільки задоволення ви отримаєте, відпочиваючи на лавочці, спроектований за вашим мріям.