Як зняти квартиру за кордоном?

Навіщо може знадобитися оренда квартири за кордоном говорити зайве. Інше питання – як зняти квартиру? У себе в країні, ми чудово у всьому орієнтуємося, а який порядок дій там, у «них»? Загалом-то, все не так складно, як може здатися на перший погляд.

Якщо вам потрібно зняти житло, наприклад, на час відпустки, керуйтеся наступними вказівками.

По-перше, квартири без посередників – це не міф, вони існують, спокійно без обману здаючись щодня сотням, тисячам приїжджих. Звичайно, звернувшись в агентство простіше отримати шуканий результат, але послуги посередника не безкоштовні, так і користь, в принципі, є тільки від хорошого гравця ринку – низькопробні контори нічим вам не допоможуть. По-друге, все цілком можна зробити і самостійно. Як саме?

Почнемо з того, що якщо для в’їзду в країну потрібна віза, то слід спочатку зайнятися її оформленням. Найімовірніше, в посольстві вас попросять пред’явити документ, який підтверджує, що вам є, де жити. Найзручніше забронювати готель (бажано без попередньої оплати), а після отримання візи скасувати бронь і зайнятися пошуками квартири. До речі, робити це краще всього завчасно, оскільки хороші варіанти за прийнятною вартістю розмітаються дуже швидко.

Де шукати? Пропонують оренду приватного житла сайтів існує величезна безліч – причому є і найбільші міжнародні мережі, і локальні ресурси по окремо взятій країні, зустрічаються також посередницькі ресурси і ті сайти, на яких об’єкти оренди, що виставляються безпосередньо господарями. Кращий рада в даному випадку: вибирайте відразу сайти самостійного бронювання, оскільки, зв’язавшись навмання з агентом, не тільки витратите зайве, але ще і ризикуєте отримати сумнівна якість послуг.

Швидше за все, оренда квартир без посередників не стане для вас складним нездійсненним завданням, оскільки багато сайтів мають російські версії, так і англійський ви, швидше за все, знаєте на гідному рівні. На кожному профільному порталі, як правило, представлені дуже різні варіанти орендного житла – починаючи від бюджетного, розташованого на околицях міста і закінчуючи люкс класом в історичному центрі. Визначте район проживання і доступний бюджет – так вам простіше буде робити свій вибір. Запитайте підтвердження бронювання, при необхідності внесіть передоплату. А ми бажаємо вам приємного відпочинку!