Як зняти квартиру без грошей

Результати незвичайного експерименту підтверджують, що квартиру можна зняти не за гроші, а за оплату, що називається, натурою.

Кореспондент газети «Квартирне ряд» вирішила перевірити, наскільки реально здати або зняти квартиру, не витративши при цьому ні копійки.

Вона і її чоловік розмістили на одному із сайтів оголошення два: одне – від імені чоловіка (здам квартиру дівчину до 30 років, секс два рази в тиждень), друге – від імені жінки (здам квартиру чоловікові до 45 років, секс два рази в тиждень). Були вказані номери мобільних телефонів і місце розташування квартири без конкретної адреси.

Перші ж години експерименту показали: різниця між чоловіками і жінками безумовно є. Якщо по «чоловічому» номером дзвінки йшли без кінця, то «жіночий» мовчав як партизан.

– А чому тільки два рази в тиждень? – дзвонить кандидатка на проживання. – Може частіше?
– Тоді з доплатою,- знайшовся власник квартири». – Ще 200 доларів.
– Ну, так нецікаво. – Повісили Трубку.
– А може я краще грошима? – мнеться ще одна зателефонувала.
– Якщо можете грошима, то таких оголошень багато. А мені гроші не потрібні.
– Зовсім-зовсім не потрібні? – хоча розмова йшла по телефону, відчувалося, що кандидатка округлила очі від подиву.
– Зовсім!
– Ну, добре, – зітхнула. – Куди приїжджати? – Розмова довелося закруглити.

Наступний дзвінок був досить діловитим:

– Ви знаєте, а нас двоє. Можна зняти на двох? І як тоді оплата буде: з кожної по два рази в тиждень або по разу?
– Е-е-е… – замукав мій благовірний. – Ну, напевно, нехай буде з кожною по одному разу.
– О, це круто! – Далі надійшло кілька питань, що стосуються як метражу та зручності квартири, так і зовнішніх даних її господаря.

До середини дня раптом прокинувся жіночий номер:

– Дэвушка! У тэбя чоловіка нет, да? Ти красивий? Давай я на тэбе одружуся, буде не два рази в тиждень, а частіше! У мене ларьки є, дэнги є… – Це був єдиний дзвінок на «жіночий» номер без грубощів і образ…

Отже, за два дні на «чоловічий» номер надійшло 72 дзвінка. З них шість – з образами і лайкою. Близько десяти – з проявами цікавості («Чому у тебе виникли такі проблеми?»). Решта, в принципі, свою згоду на таку оплату проживання підтвердили. Багато пробували поторгуватися.

З «жіночим» номером справи йшли гірше: не набралося і 30 дзвінків, з них з лайкою та образами – 23. Решта сім містили пропозиції руки і серця. При цьому кандидати в женихи обов’язково уточнювали: а квартира точно у власності? Приватизована? Не за договором соціального найму? Отримавши підтвердження, починали кликати під вінець. Деякі «женихи» цікавилися також зовнішністю, але питання це хвилювало їх менше, ніж площа кухні.