Як зібрати гроші на придбання житла?

У кожної людини, особливо сімейного, має житлові проблеми, самим нагальним питанням є покупка власного житла. Проте для людей з середньостатистичною зарплатою вирішення цього питання виявляється дуже складним. Адже для того, щоб зібрати гроші навіть на перший внесок для придбання квартири знадобиться взяти споживчий кредит.

Однак і в цій непростій ситуації придбання житла цілком можливо, якщо дотримуватися певних правил.

Найперше, що ви повинні зробити – це повірити в те, що нагромадження такої великої суми грошей цілком реальна. Зарядившись позитивною енергією, слід негайно приступати до конкретних дій. Адже одного ентузіазму, як ви розумієте, в даній ситуації недостатньо.

Для того щоб почати збирати гроші, ви повинні знати конкретну суму, яку вам належить зібрати. З цією метою для початку визначитеся, яке житло ви хотіли б придбати і дізнайтеся його ціну. Після цього ви зможете отримати інформацію про те, яка сума складе відсотки для початкового внеску. Тільки тоді ваша мрія буде мати конкретне грошове вираження.

Після постановки чіткої мети приступайте до безпосереднього накопичення грошей. Дуже корисним у цій ситуації є ведення суворого обліку всіх доходів та витрат. Чітко відстежуйте кожна зміна суми накопичених коштів. Якщо ця сума періодично зменшується, значить, ви дієте зовсім не в тому напрямку. Не варто зберігати гроші вдома в якості недоторканного запасу. Рано чи пізно ваша рука торкнеться цих грошей. Тому найкращий спосіб – покласти всі свої заощадження на рахунок в банку.

Для досягнення максимально успішного результату заведіть зошит, в якій буду всі ваші цифри. Не варто сподіватися на те, що ви їх будете завжди тримати в пам’яті. Регулярне переглядання конкретних цифр стане для вас чудовим стимулом і буде підштовхувати на те, щоб ці цифри придбали більш високі значення.

Ви повинні чітко розпланувати схему, за якою будете збирати на житло. Для цього розрахуйте суму, на яку ви повинні будите кожен місяць поповнювати свої заощадження. Намагайтеся чітко дотримуватися свого плану і ні в якому разі не зменшувати свої щомісячні вкладення. Якщо ж вам вдасться хоча б на трохи перевищити заплановану суму, це допоможе прискорити реалізацію вашої мрії, а саме купівлю житла.

Природно, при веденні обліку доходів і витрат ви повинні враховувати можливі зміни в кінцевій сумі накопичуваних коштів. Цілком ймовірно, що за той період, поки ви будете збирати гроші, ціна на квартиру або ж відсоток первісного внеску, можуть підвищитися або навіть знизитися. Це закономірним чином викличе потреба в перегляді вашого плану. Вам доведеться або збільшити, або зменшити суму щомісячних внесків.

У будь-якому випадку, ви завжди повинні знати термін, протягом якого ви зможете зібрати всю необхідну суму. У більшості випадків зазвичай виявляється, що цей термін вами дуже розтягнутий. Якщо ви добре проаналізуєте свої витрати, то зможете виявити кілька статей, за якими витрати можуть бути істотно знижені. Їх виключення стане прекрасним засобом поповнення вашого накопительского рахунку.

Як бачите, зібрати гроші на покупку квартири навіть в умовах середнього заробітку, цілком можливо. Потрібно тільки повірити в цю можливість і скласти чіткий план накопичення, проходження якому буде неухильним. В результаті цього в строго визначений термін ви вперше будете відкривати двері вашої власної квартири.