Як заробити, перепродаючи житло в новобудовах?

Сьогоднi, здаючи житло в оренду, сьогодні можна заробити в середньому від 6 до 10 відсотків річних.

Залежно від розташування нерухомості. Сума менша, ніж ставки за депозитами. Однак власники помешкань не поспішають переводити свої гроші на банківські рахунки. Дохід від оренди житла хоч не великий, проте надійний. У період кризи власники квартир постраждали чи не найменше.

Сергій Злидень, експерт ринку нерухомості:

“Имели очень неплохой доход, как для кризисного периода. И сегодня не спешат продавцы расставаться с недвижимостью. То есть любыми путями стараются удержать эту недвижимость. Конечно, я считаю, что еще эта тенденция сохранится в ближайший год-два точно, а то и больше”.

На нерухомості можна заробити і більше. Якщо купувати квартири у новобудовах на перших етапах зведення, а потім перепродавати. Тут дохід може сягати до 25 процентів. Однак, таке вкладення коштів досить ризиковане. Адже спорудження може затягнутися або навіть зупинитися. Тож експерти не радять усі заощадження інвестувати у будівництво.

Едуард Бразарс, експерт з нерхомості:

“Одним из видов инвестирования может быть недвижимость пусть будет, но не более того. То есть, спекулятивной составляющей на рынке сегодня практически нет”.

Різкого подорожчання житла в найближчому майбутньому фахівці не прогнозують. Тож заробити, перепродаючи майно не вдасться. Однак і знижуватися ціни не будуть.