Як заощадити на оренді приватного будинку на Новий Рік?

Починаючи з середини грудня,частина орендодавців на ринку довгострокової оренди приватних будинків Києва та області були готові тимчасово здавати свої будинки в короткострокову оренду. Причиною тому є активізація попиту на оренду житла для святкування Нового року і пов’язане з цим підвищення вартості короткострокової оренди.

До того ж, для орендодавців це реальний шанс заробити, так як ринок довгострокової оренди будинків зараз не дуже активний.

Зазвичай, оренду будинку на Новий рік розглядають як альтернативу святкування в ресторані або клубі. Як правило, будинки знімають для досить великої компанії, часто для організації корпоративного свята. Для орендарів оренда будинку для святкування Нового року має абсолютно очевидні плюси: наявність великої території для проведення свята галасливою кампанією з вбраними живими ялинками прямо біля будинку і при цьому відсутність сусідів, які можуть викликати певні незручності, якщо святкування проходить, наприклад, у квартирі. Істотний мінус оренди будинку на Новий рік – це досить висока вартість оренди. Чим більше компанія, тим менше витрати на оренду для кожного.

На Новий Рік середня заявлена вартість оренди приватного будинку у Києві та Київській області коливається в межах від 1000 до 2000 доларів за добу. “Трохи заощадити, все-таки, можна. Будинки для святкування Нового року, як правило, здаються мінімум на двоє-троє, іноді і четверо діб. Чим більше термін оренди, тим нижче подобова вартість. Торгуватися теж варто, адже чим ближче Новий рік, тим більше можливостей для торгу, але вибір будинків буде невеликим”, – каже Людмила Друзенко, генеральний директор мережі агентств нерухомості RealDruzi.

Охочим зняти будинок на Новий рік потрібно бути готовими до того, що власник будинку зажадає внести заставу на випадок псування майна і не забувати заздалегідь бронювати вподобаний будинок, адже передноворічна метушня посилюється з кожним днем.