Як взяти квартиру в кредит

4-11-2019

Как взять квартиру в кредит
Розстрочення від забудовників успішно конкурують з іпотечними кредитами банків.
Також хочемо вам порекомендувати квартира в кредит
Купити квартиру, не маючи повної суми, можливо.
Ті покупці, у яких немає повної суми на те, щоб купити нерухомість відразу, стикаються з питанням, де взяти гроші, яких бракує. Вибір у бажаючих обзавестися новим житлом невеликий: або йти в банк і брати іпотечний кредит або ж погоджуватися на розстрочку від забудовника, якщо житло купується на вторинному ринку.
Незважаючи на те, що іпотечний ринок зараз складно назвати дуже активним, Дімітрос Ефтіміоу, директор з розвитку роздрібного бізнесу Universal Bank, стверджує, що поступово він активізується.
Як розповів Олексій Пилипець, член Наглядової Ради Української національної іпотечної асоціації (УНІА) іпотечні кредити на покупку житла на первинному ринку пропонують близько 28 банків.
Що стосується вимог до позичальника, то, за словами Пилипця «вони залишаються на досить високому рівні.
Він також зазначив, що в деяких банках існують додаткові параметри оцінки, які вони встановлюють індивідуально. Це може бути ділова репутація, трудовий стаж, сімейний стан.
Легше отримати кредит в банках – партнерах конкретних забудовників. У цьому випадку банк впевнений у надійності забудовника і готовий надати позику покупцям квартир в конкретній новобудові.
Ще один варіант придбання квартири в разі відсутності повної суми необхідної для купівлі на первинному ринку – розстрочка. Практично в кожній компанії, можна домовитися про розстрочення платежів.

Перший варіант передбачає безпроцентну оплату частинами повної вартості квартири, поки будинок не введено в експлуатацію, при мінімальному платежі покупця 30% від повної вартості квартири. При цьому вартість квадратного метра може зростати пропорційно зростанню цін на квартири в даному об’єкті. Процентна ставка у цьому разі становить в середньому 10% річних.

Взяти в борг у банку на купівлю житла на вторинному ринку трохи простіше. За даними УНІА, іпотечні кредити на купівлю житла під його заставу зараз пропонують 37 банків. Кредити видаються тільки в гривні, процентна ставка коливається в залежності від умов кредитування (початкового внеску, строків кредитування, схеми погашення іт. Близько 10 банків з числа загальної кількості банків – іпотечних кредиторів пропонують іпотечні продукти з плаваючою процентною ставкою. Одноразова комісія за відкриття рахунку складає 0, 3-3%, але деякі банки не стягують.
Що стосується вимог до позичальника, то вони аналогічні тим, які висуваються до позичальника при купівлі житла на первинному ринку.
В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, в нас а також незабудьте перейти на сайт з поссиляння, яке я поставив вище у тексті, в них ви знайдете що шукаете. Сподіваюся, що ця таття вам допомогла і ви знайшли тут корисну для себе інформацію та знайшли відповіді на свої питання.