Як визначити, що в квартирі живе домовик?

Якщо у вашій квартирі оселиться домовик, то ви це відразу відчуєте. Ночами в квартирі будуть чутні кроки, на кухні можуть лунати дивні звуки.

Про це розповів психолог і екстрасенс Сергій Шевцов-Ланг.

Однак, будинкового бояться не потрібно. Якщо будинковий прийшов до вас у квартиру, жити з ним краще мирно. А для цього його потрібно задобрити. Тоді він буде до вас прихильний. Як? Покласти йому різні частування. Пам’ятайте, що люблять будинкові більше солодощі: мед, цукерки, пряники, варення і молоко.

“Якщо ж у вас будинкового немає, але ви хочете його залучити, то зробити це можна наступним способом, – пояснює Сергій Шевцов-Ланг. – Наприклад, опівночі (це час вважається найкращим для потойбічних сил) поставте на стіл склянку молока, покладіть на нього кусень хліба та промовте тричі: “Господар мій, прийди до мене додому, будь завжди зі мною, тут твоє житло. Годувальник-батюшка, прийди до мене в новий дім хліба тут їсти, запивати молоком, а нам смутку і горя не знати. Амінь”. Виконавши цю процедуру, залиште частування на столі. І коли воно простоїть 3 дні, ви в знак любові і поваги до домовому доешьте цей хліб і допейте молоко, залишені на столі. І якщо ви після цього помітите, що обстановка в будинку помітно змінилася, в ньому стало світло і затишно, душевна туга стала відступати, це є явною ознакою того, що домовик не тільки прийшов у вашу квартиру, але він ще і дуже задоволений залишеним вами частуванням”.

До речі, переїжджаючи в новий будинок або квартиру, не забудьте взяти з собою свого домовика.

Залишаючи стару квартиру, на порозі вимовте: “Господар мій, ходімо зі мною”. Або так само, як було описано вище, потрібно поставити в новій квартирі частування і запросити в одну з ночей будинкового, промовивши такі слова: “Батюшка, господар мій, добрий мій домовик. Дам я тобі нові хороми, палати світлі. Йдемо зі мною, без тебе щастя не буде”. Але краще відразу забрати його зі старої квартири. Пам’ятайте, що переносять будинкового в мішку, куди його ввічливо просять забратися. Зрозуміло, що ви його не побачите, але можете побачити поряд з мішком угольок або шило. Знайте, що це його матеріальне втілення. Тому варто ці предмети обов’язково покласти в мішок.

Без запрошення домовик з вами не піде. Він залишиться в квартирі одиноким і покинутим. І в хвилини відчаю він може на вас образитися і почне шкодити новим мешканцям.