Як визначити орендодавця-шахрая?

Як з величезної кількості пропонованих оголошень про оренду квартир знайти те, що потрібно і не потрапити в руки псевдоаренддателей?

Почерпнути для власних потреб інформацію про зданим в оренду столичному житло досить просто. Існує величезна кількість спеціалізуються на оголошеннях про операції з київської нерухомістю періодичних видань, «живих» гілок форумів, сайтів відповідної тематики.

Нарешті, оголошення про оренду можна зірвати з першого-ліпшого ліхтарного стовпа. Що ж споживач читає в цих опусах? «Здам 3-ком. кв. на 4 пов., б/з,15 хв. до М, б/о, отл. сост., доступ в І., гір. тел. » і так далі.

У варварських скорочення і достатку простонародних абревіатур інформація подається зім’ято і не завжди доступно для розуміння.

Це на руку псевдоарендодателям, підступним посередникам, який ховається під личиною власників нерухомості, і запеклим шахраям. Іноді текст оголошення може описувати неіснуючий варіант оренди і розміщуватися на дошці виключно заради залучення клієнтів.

Описуваної «трійки» на 4 поверсі не існує і в помині, посередник має намір підшукати потрібний клієнтові варіант вже після дзвінка від нього.

Всі ці псевдообъявления про оренду завжди шалено дратують мешканців столиці, які бажають оперативно винайняти житло для себе. Але можна розпізнати шахрая до дзвінка або зустрічі з ним, старанно відфільтрувавши перелік оголошень? Можна, якщо звертати увагу на деякі особливості текстів, які незмінно викривають недобросовісних і відверто шахрайських орендодавців.

Вранці – гроші, ввечері – інформація

Кажуть, за все нині доводиться платити, навіть за таку дрібничку, як інформація. Величезна кількість сучасних агентств, що працюють з орендарями та орендодавцями київського житла, вимагають за відомості про здаються квартирах солідні гонорари. При цьому явити очам клієнта підходящий варіант в кінцевому підсумку посередники зовсім не зобов’язуються.

Якщо в оголошенні ніяких істотних даних про конкретній квартирі немає, а по телефону приємний голос наполегливо просить вас спочатку оплатити надані відомості, це свідчить про те, що перед вами псевдообъявление. Зрозуміло, не всі посередники з хваткою монтера Мечникова з легендарного романа на перевірку виявляються шахраями, але їх варто остерігатися.

У адекватного орендодавця адекватні варіанти оренди

Варто запам’ятати одну тривіальну річ: однокімнатна квартира з видом на Хрещатик за 300 у. тобто – це приємна утопія, про яку можна тільки солодко мріяти. Неадекватні пропозиції оренди квартир в Києві за фантастично низькими розцінками і значним переліком переваг квартири оформляють у вигляді оголошень виключно псевдоарендодатели.

Нереально низька ціна, величезна кількість зручностей при стандартній вартості, невідповідність розміру орендної ставки та «вигідності» району – все це показники неправдивого оголошення про оренду.

Телефонний номер викриває лже-орендодавця

Посередники, які маскуються під власників квадратних метрів у Києві, виверткі і підступні. Вони становлять оголошення про оренду так, що абсолютно неможливо зрозуміти: орендодавець пропонує власне житло або посередник набиває клієнтуру. Деякі відверто жульничают, прямим текстом оголошення називаючи себе господарями квартир.

Викрити шахраїв не так складно, як може здатися. Якщо пошуки оголошень ведуться в Інтернеті, досить вбити в пошуковик запримічений телефонний номер. Якщо такий «господар» крім «двушки» на Позняках здає ще «однушку» і «троячку» в районі Борщагівки, то цілком очевидно, що він – псевдоарендодатель. Одні і ті ж мобільні телефони в газетних оголошеннях також досить помітні, якщо звертати на номери увагу.

Існує безліч інших ознак, що свідчать про недобросовісність авторів оголошень про оренду квартир. Наприклад, прикметна велеречивість і «заколисуючий» склад орендодавця, що розмовляє з потенційним квартиронаймачем по телефону.

Животрепещуще, грамотно, образно і вдало розмовляти з клієнтом навряд чи зможе пересічний господар київської квартири. Швидше за все, це – професійний навик досвідченого посередника.