Як вигідно купити новобудову.

4-29-2018

Як вигідно купити новобудову.
Дуже часто при купівлі квартири люди задають питання, що краще — новобудова або вторинка. Розглянемо переваги і недоліки новобудов і порівняємо їх із вторинним житлом. Отже, що краще — новострой або вторинний ринок. Відразу обмовимося, що вибір новобудови або вторинного ринку — це дуже індивідуально. Плюси і мінуси є скрізь, а ви вже повинні самі визначитися, що для вас важливо і має значення. У будь-якому випадку, і новобуд і вторинна — це хороший вибір і обидва напрямки привабливі для покупки. Ми покажемо різницю, а вибір зробите ви. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі svitlopark.com.ua/.
При інвестуванні в новобудову ви отримуєте документ, за яким маєте право отримати квартиру після здачі будинку в експлуатацію. Це не право власності, це просто папір, що ви заплатили гроші і можете отримати квартиру. А можете і не отримати. Тут все тримається виключно на довірі до забудовника і його обіцянки передати вам квартиру після здачі будинку. Вибравши недобросовісного забудовника, можна заплатити гроші і не отримати в результаті квартиру. Так іноді буває – криза завадила, забудовник збанкрутував, будинок закінчили, але не ввели в експлуатацію – все це ми часто чуємо та бачимо на екранах телевізійних новин.
Ризики пов’язані з грошовими проблемами забудовника, з конкурентами, з діючою владою або її зміною. Ви можете подивитися історію побудованих забудовником будинків, але передбачити майбутнє в точності ви не можете. Навіть самий надійний забудовник й сама надійна фірма може збанкрутувати, і ви нічого не зможете з цим зробити. Але як ми бачимо, це може і не статися. Потрібно буде робити все.