Як вибрати житловий комплекс

5-24-2019

Как выбрать жилой комплекс
Зародившись у 90 – ті роки минулого століття, бізнес – клас в нерухомості швидко здобув популярність, яку не втрачає донині. Не всі готові платити за елітні апартаменти, але при цьому хочуть щось більше, ніж може запропонувати ринок бюджетного житла. Для такої категорії людей і був створений бізнес – клас: з зручним розташуванням, хорошими умовами та адекватної цим вимогам вартістю. Про те, як обрати житловий комплекс і на що звертати увагу ми і поговоримо.
Також хочемо вам порекомендувати http://tradicia.kiev.ua/
Вибираючи РК, дивіться на його розташування. Це необов’язково повинен бути самий центр, але і околицею ні в якому разі район не може бути. Зелена зона, необхідна інфраструктура в пішій доступності, основні транспортні розв’язки – все це обов’язково має бути поблизу.
Не варто забувати і про власну інфраструктуру: на відміну від більш дешевих варіантів, для бізнес – класу наявність дитячого садочка, магазинів та салонів на території – звичайна справа. Наприклад, новобудови на південно – заході Москви від забудовника мають територію з розвиненою інфраструктурою, школами і парками. Не менш важлива безпека: охоронні системи, відеоспостереження, персонал, огороджена територія. В будинку та біля нього мешканці повинні зустрічати тільки своїх сусідів, а не сторонніх невідомо з якими намірами. Новобудова не повинна повністю залежати від комунальних служб: автономне опалення (або окрема котельня), системи вентиляції та кондиціонування, технічний персонал – все це забезпечує безперебійну роботу всіх «механізмів» всередині житлового комплексу.
Площа однокімнатної квартири в середньому повинна бути 55 кв. , а «трійка» може займати всі 120 «квадратів». Неодмінно варто звертати увагу на кухню: навіть при вільному плануванні їй відводиться мінімум 15 кв. стосовно оздоблення, то тут буває по – різному: десь забудовники пропонують «чистовий» варіант, а іноді буває косметичний ремонт. Мешканці комплексів бізнес – класу не повинні залишати автомобіль біля під’їзду або платити за стоянку: на території необхідний підземний паркінг з кількістю машиномісць рівним кількості квартир.
Загальні зони (вестибюль, сходові клітини) зобов’язані бути просторими, оброблені якісними матеріалами, а прибудинкова територія – чистою і доглянутою, за чим стежить спеціально найнятий персонал. Самі будинки також будуються з надійних матеріалів: монолітні або цегляні конструкції, сучасна покрівля, стильний фасад.
Компанія в Південно – західному адміністративному окрузі Москви.