Як вибрати заміський будинок?

Найчастіше, вибрати і купити заміський будинок буває не просто і іноді потребує допомоги фахівця.

Єдине, що необхідно знати покупцеві заміського будинку, – в якій стороні, і на якій відстані він бажає придбати дану нерухомість. Також при виборі варто звертати увагу і на те, як можна буде дістатися до будинку, які дороги, де він знаходиться – у «глухомані» або в престижному районі, де ви плануєте придбати будинок, а також чи є там поблизу шкідливі підприємства.

Вибір місця заміського будинку має дуже серйозне значення. Краще всього, звичайно, звертати увагу на побудовані нові котеджні селища або на існуючі селища радянської забудови. У таких селищах площа земельної ділянки має хороші розміри, оточення і ландшафт зазвичай – хвойний ліс, водосховище. Добре, коли на твоїй ділянці будуть рости високі красиві сосни або берези.

Зараз, перед тим як купити заміський будинок, висувають ряд серйозних вимог. У таких будинків повинні бути всі види комунікацій, а в селищах повинна бути розвинена інфраструктура і повинна бути охорона.

Зараз можна знайти заміський будинок трьома способами.

По-перше, необхідно повністю вивчити інформацію в засобах масової інформації. За допомогою такого заняття можна мати приблизну картину про ціни, а також повне уявлення про те, що діється на ринку нерухомості, і тому буде легше з придбанням будинку.

По-друге, потрібно відвідати спеціалізовані виставки, де можна буде отримати кваліфіковану консультацію про нерухомість, взяти рекламні буклети з важливими об’єктами.

По-третє, можна знайти будинок самому – цей спосіб найдешевший. Він полягає в тому, що будинок ви підшукуєте самі, без посередників. Але справа в тому, що кількість таких заміських будинків, які господарі продають самі, не дуже велике. Саме з допомогою такого варіанту можна добре зекономити свої гроші. Навесні багато господарів заміських будинків приїжджають до себе на дільниці, щоб перевірити стан свого будинку, подивитися, чи все в порядку. Потрібну вам інформацію про те, продаються чи де-небудь ділянки, можна дізнатися у охорони даного селища або у голови житлового кооперативу. А також можна витратити всі свої вихідні дні в пошуку, і нічого підходящого не знайти. Але, якщо все-таки вам не хочеться витрачати свої вихідні на пошуки, то можна вдатися до допомоги агентства нерухомості – там підшукувати заміський будинок вам будуть фахівці. Але такі послуги фахівців будуть коштувати грошей. Відповідно, і ціна заміського будинку буде трохи більше тієї, якби ви знайшли будинок самі. Гонорар такого ріелтора безпосередньо залежить від вартості будинку.