Як вибрати якісну Профильнаую трубу у Будсервис

10-1-2019

Труба профільна — це тип трубного металопрокату з некруглим перетином. Найчастіше це вироби прямокутної або квадратної форми, але у промисловості також використовують овальні і труби плоскоовальні. Найменша кількість енергії витрачається при отриманні квадратного перерізу. Готову трубу круглого перерізу запускають у верстат, де з допомогою спеціальних валів вона обжимається з усіх боків і стає прямокутної форми. Металевий лист ріжеться на заготовки необхідного розміру, з яких формують прямокутні труби. Потім форму фіксують за допомогою электросварного шва. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/product-category/metalloprokat/profilnaya-truba/

Від типу використовуваного металу залежить і сфера застосування профільних труб. Низьколеговані вуглецеві метали необхідні при зведенні каркасних конструкцій і будов, а високолеговані використовуються у важкій промисловості: автомобіле-, вагоно – і авіабудуванні, а також у гірничовидобувній галузі. Даний вид прокату використовується в меблевому виробництві, дизайні, архітектурі, легкої і харчової промисловості, зведенні перекриттів і тимчасових споруд. З нього створюють різні рамні і розпірні конструкції та товари масового споживання. Особливості та переваги профільних труб. Мають високу міцність на згинання, стискання і розтягування, що дозволяє їм витримувати значні фізичні навантаження.

Чудово підходять для холодної і гарячої зварювання. Слабо схильні до корозії і окисленню. Відносно недорогі, тому що не вимагають високих витрат при виготовленні. Значно легше не порожнистих типів прокату, що спрощує роботу з ними. Підходить для створення складних конструкцій, а процес їх зведення простіше, ніж за допомогою інших типів прокату. Як купити профільну трубу за доступною ціною. У нас немає машин часу, але ми оформимо доставку вашого замовлення в максимально короткі терміни. А при необхідності ще й разріжєм його на відповідні вашим цілям розміри. Дивіться каталог компанії Будсервис та обирайте якісний метал за доступними цінами. Доставляємо замовлення по всій Україні.