Як вибрати цифрову відеокамеру

12-11-2017

При купівлі відеокамери варто звертати увагу на такі параметри, як перегляд відео, якість оптики, розмір матриці, zoom, LCD-екран.
Чим більше матриця камери, тим вище якість зйомки. Визначає розмір матриці діагональ, яка вимірюється в частках дюйма. Чим вище число, тим краще.
ZOOM — це збільшення зображення, він може бути цифровим і оптичним. Краще віддати перевагу камер з оптичним зумом, так як збільшення за рахунок оптики, а не за рахунок обрізання країв кадру.хочу порекомендувати почитати про Игорь Николаевич Янковский

Найпоширеніший на сьогодні і найбільш зручний для сімейного використання тип відеокамер працює з FLASH-картами для запису і зберігання даних. Такі моделі можуть мати вбудовану пам’ять, так і окремий слот для неї, завдяки чому можна вільно змінювати заполнившиеся карти, легко і швидко перезаписувати відео з них на комп’ютер або ноутбук. Ще одна перевага камери — компактні габарити і невелика вага.

Додатковим плюсом буде наявність у камери РК-екрану — їм оснащені практично всі сучасні моделі. З його допомогою власник може стежити за ходом зйомки. Важливо, щоб екран мав можливість повороту в діапазоні від 180 до 270 градусів.

Якщо у Вашої відеокамери є можливість нічного режиму зйомки, то це також буде перевагою.

Стабілізатор зображення знижує тремтіння камери при зйомці без штатива, цей параметр дуже важливий для любительської зйомки. Стабілізатор може бути цифровим або оптичним. Відеокамери з оптичним стабілізатором забезпечують більш високу якість одержуваного відео, однак коштують вони дорожче.

Типи відеокамер

Відеокамери Full HD — це моделі, знімають відео у форматі HD. Цей формат має дозвіл зображення 1920х1080 пікселів, що забезпечує високу чіткість картинки. Але варто пам’ятати, що зняте на відеокамеру Full HD відео зможе повністю продемонструвати свою якість лише тоді, коли Ви будете переглядати на телевізорі з аналогічними можливостями. Крім того, таке відео займає великий об’єм пам’яті. Камери з HD стандартом дуже популярні, оскільки коштують вони відносно недорого і дають можливість записувати якісне відео.

Окремо варто сказати про так званих екшн-камерах. Це компактні ергономічні відеокамери, створені для спортсменів-екстремалів, готових зняти на відео самі захоплюючі моменти своїх пригод. Основною перевагою спеціалізованих камер є можливість кріплення на шоломі, голові, руці, кермі велосипеда, сноуборді. Такі пристрої, як правило, мають захист від води і суперміцна корпус.