Як вибрати тонування вікон квартири

Как выбрать тонировку окон квартиры

.
Життя в багатоквартирному будинку іноді нагадує метушливий мурашник. Сусіди, близько стоять будинки, крихітні двори – все це не дозволяє відчути самотність навіть у власній квартирі. Відмінним рішенням цієї проблеми стане тонування вікон в квартирі – вона подарує бажане відчуття відокремленості і захищеності. Крім сторонніх цікавих поглядів з вулиці, тонування пластикових вікон захищає інтер’єр від вигорання – яскраві сонячні промені негативно впливають на картини, килими, меблі.

А в приватному будинку дзеркальне тонування з ефектом односторонньої видимості позбавить від використання додаткових гардин і сховає вас від випадкових перехожих. Крім того, дзеркальне тонування для пластикових вікон захистить будинок від зловмисників – плівка не дозволить розбити скло і створить додатковий шум. Якщо влітку на лоджії ви розводите міні – сад, то потрібна тонування скління балконів – вона захистить квіти від прямих сонячних променів і створить необхідний тіньовий ефект.

А в зимовий час тонування балконів і лоджій знизить рівень тепловтрат за рахунок екранування теплового випромінювання. Залежно від призначення, тонування вікон квартир і офісів може бути з застосуванням плівок різного рівня світлопропускання. Наприклад, затонувати вікна в квартирі можна плівкою з високим рівнем прозорості і доповнити красивими гардинами. А в офісному приміщенні використовувати тонувальну плівку з низьким відсотком прозорості.

Для приватного будинку вибір залежить від фасаду – тонування повинна гармоніювати із зовнішнім виглядом. Помилково поширена думка про те, що тонування балкона своїми руками справа проста і незапорошене. По – перше, для того, щоб тонування стекол балкона стала ідеальною, необхідно ретельно вимити вікна, щоб на них не залишилося ні пилинки. Але ви завжди можете замовити тонування вікон в квартирі або офісі на нашому сайті tonirovka24.com.ua